جستجوی گروه : پروژه

وب سایت مدیریت فست فود و رستوران با asp.net

با سلام خدمت همه عزیزان سورس پروژه مدیریت رستوران و فست فود که داری امکانات زیر میباشد که با زبان ASP.NET طراحی شدهاست.

 1. ثبت گروه مواد غذایی
 2. ثبت میزها
 3. ثبت اقلام هر گروه از مواد غدایی
 4. ثبت شفارشات مشتری
 5. و گزارشگیری
 6. و ...

در این پروژه از 4.0 NET Framework و بانک اطلاعاتی قدرتمند SQL Server و گزارش گیر قدرتمند stimulsoft report استفاده شده است

برای استفاده از پروژه ابتدا بانک اطلاعاتی را به SQL Server اتچ کنید در سرور لوکال سپس پروژه را با نرم افزار قدرتمند ویژوال استدیو باز کنید و اجرا کنید.

بانک اطلاعاتی در پوشه db هم بصورت کامل و هم اسکریپت قرار داده شده است.

 

تبدیل متن به گفتار با زبان C#

تبدیل متن به گفتار پروژه به زبان سی شارپ که میتواند متن های که به نرم افزار میدهید را به متن به گفتار تبدیل کند.

سورس پروژه به زبان سی شارپ است و دارای چند ویژگی که در ادامه در مورد آنها صحبت میکنیم.

پروژه تبدیل متن به گفتار دارای دارای سه بخش اصلی است که ، بخش اول آن خواندن متن ورودی است ، بکه به دو صورت انجام میگیرد یا میتوانید فایل متنی خورد را بارگزاری کنید یا متن را به صورت دستی وارد کنید.

عملکرد پروژه به گونه ای است که میتونید متنی را به نرم افزار  داده و نرم افزار متن را به گفتار تبدیل میکند از روی آن برای شما میخواند.

پروژه ای کاربردی که به همراه سورس کامل منتشر شده است.

ویژوال استدیو : 2015

سورس کد دفترچه تلفن به زبان سی شارپ و بانک اکسس

با سلام خدمت همه دوستان

سورس برنامه دفترچه تلفن رو با زبان C# و بانک اکسس آماده کرده ایم که دارای امکانات زیر میباشد:

 1. ثبت مشخصات افراد
 2. حذف مشخصات
 3. ویرایش مشخصات
 4. جستجو بر اساس نام ,شماره تلفن محل کار و شماره موبایل
 5. دخیره عکس در دیتابیس اکسس
 6. پشتیبان گیری و بازگردانی پشتیبان بانک اکسس
 7. تلفنهای مهم ایران
 8. کد شهرها
 9. کد کشورها
 10. لیست شماره ها
 11.  استفاده از تقویم فارسی
 12. و ...

این سورس با ویژوال استدیو 2015 نوشته شده و بانک آن اکسس میباشد.

و با زبانی ساده و قابل فهم نوشته شده است.

موفق باشید.

دانلود رایگان سورس پروژه فروشگاه آنلاین با Asp.Net و زبان سی شارپ

سورس کد فروشگاه آنلاین با Asp.Net و زبان سی شارپ را جهت دانلود رایگان در سایت علمی پرو  قرار می دهیم. این پروژه با زبان C# و با دیتابیس اس کیول سرور ۲۰۰۸ برنامه نویسی شده است. استفاده از کلاس های مختلف و استفاده از مدل توسعه نرم افزار MVC در این پروزه فروشگاه آنلاین و طراحی منحصر به فرد از ویژگی های این پروزه تحت وب محسوب می شود. از امکانات این پروزه دانشجویی می توان به ثبت نام کاربران در فروشگاه آنلاین ، افزودن کالا ، ثبت سفارش ، پیاده سازی سبد خرید و… با تکنولوژی ASP.NET اشاره نمود. این سورس کد با ویژال استادیو ۲۰۱۰ پیاده سازی شده است و همانطور که گفته شد از پایگاه داده SQL Server 2008 استفاده شده است.

عنوان  سورس پروژه فروشگاه آنلاین با Asp.Net و زبان سی شارپ

سورس پروژه آموزش مجازی تحت وب ASP.NET

سورس کد پروژه آموزش مجازی تحت وب ASP.NET رایگان که با زبان سی شارپ دات نت و دیتابیس SQL Server نوشته شده است را تقدیم شما کاربران عزیز سایت علمی پرو می کنیم. در این پروژه تحت عنوان سامانه آموزش مجازی تحت وب که با asp.net برنامه نویسی شده است سعی شده است تا تمامی اشیا و موجودیت های یک سیستم آموزشی را پیاده سازی کند. لازم به ذکر است که این پروژه در سطح دانشجویی بوده و آزمایشی است. در ادامه توضیحی کامل از امکانات این سورس کد ارایه می کنیم. همچنین برای دسترسی با سایر سورس پروژه های ASP.NET مراجعه کنید.

عنوان : سورس پروژه آموزش مجازی تحت وب ASP.NET

ححم فایل: ۱٫۴ مگابایت

توضیح مختصر سورس پروژه آموزش مجازی تحت وب ASP.NET

۱- کنترل پانل برای مدیر ، استاد و دانشجو

۲- ثبت نام دانشجویان – استادان

۳- آزمون گرفتن . نوع (کوئز ، میان ترم و پایان ترم ۴) آموزش بصورت متنی

می توان با تکمیل چنین پروژه هایی و با بکار گیری فناوری های جدید موفق به ساخت مراکز آموزشی و دانشگاه های مجازی با امکانات بسیار عالی در سطح کشور شد مفاهیم تئوری استفاده شده از این پروژه برای پیاده سازی این پروژه از ابزارها و تکنولوژی های زیر استفاده شده است: ASP.NET و Sql Server زبان برنامه نویسی در این پروژه سی شارپ (#C) می باشد .

تعریف استاد: با وارد کردن اطلاعاتی همچون کد استاد – نام – تحصیلات – سن و شهر محل سکونت و تلفن یک استاد تعریف می کنیم .

حذف و ویرایش استاد : در قسمت ویرایش می توان اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی – تحصیلات – سن – محل زندگی و تلفن را اطلاع کنیم در قسمت حذف پس از جستجو می توان اطلاعات مربوط به استاد را حذف کرد .

تعریف درس : با وارد کردن اطلاعات زیر می توانید یک درس را برای آموزش به دانشجو معرفی کرد کد درس – نام درس – تعداد واحد – قیمت درس – تاریخ میان ترم – تاریخ پایان ترم – تعداد سئوال میان ترم – تعداد سئوال پایان ترم .

حذف و ویرایش درس : پس از جستجو می توان عملیات بالا را انجام داد

حذف دانشجو: می توان دانشجویی را همراه با درس هایی که گرفته است را حذف کرد

گزارش گیری : در این قسمت مدیر می توانید از استادان – درس ها – دانشجویان و مدیران لیستی را تهیه کند و ببیند

امکانات پروژه :

امکان Control Panel برای مدیر ، استاد و دانشجو

امکان ثبت نام دانشجویان – استادان

امکان آزمون گرفتن ( کوئز، میان ترم، پایان ترم )

امکان آموزش بصورت متنی

دانلود پروژه وب سایت آموزشی ASP.NET با زبان سی شارپ

از سری پروژه و سورس های ASP.NET ، سورس کد پروژه وب سایت آموزشی را که با زبان سی شارپ و ASPNET MVC برنامه نویسی شده است را تقدیم شما کاربران عزیز می کنیم. این پروژه با بانک اطلاعاتی اسکیول سرور ۲۰۱۲ پیاده سازی شده است. از نکات بسیار جالب این پروژه وب سایت آموزشی استفاده از ابزار ویرایش متن CKEditor  که کد باز و رایگان می باشد . بخش سرپرستی این وب سایت آموزشی شامل امکانات ارسال مطالب ، حذف و ویرایش محتوا ، فعال سازی کاربران ، ایجاد و حذف منو ها ، مدیریت تصاویر در سایت ، امکان آپلود فایل و… می باشد. این پروزه با دات نت فریم ورک ۴٫۵ برنامه نویسی شده است و از برای اتصال به پایگاه داده SQL Server از لینکیو LINQ استفاده شده است. استفاده از معماری و  ASP.NET MVC در این پروزه باعث شده است که نکات بسیاری را به شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی وب سایت آموزش دهد. شما می توانید این پروژه را رایگان از وب سایت علمی پرو دانلود کنید. امید است که مورد توجه شما قرار واقع شود.

عنوان: پروژه وب سایت آموزشی ASP.NET با زبان سی شارپ

حجم فایل: ۳٫۰ مگابایت

دانلود پروژه وب سایت رزو بلیط قطار با Asp.Net و سی شارپ

پروژه وب سایت رزو بلیط قطار با Asp.Net که با زبان سی شارپ و با دیتابیس اس کیول سرور ۲۰۱۲ برنامه نویسی دشه است را تقدیم کاربران عزیز سایت علمی پرو می کنیم. فایل های پایگاه داده ی استفاده شده در این پروزه با پسوند MDF و LDF در پوشه app_data گنجانده شده است. این سورس کد تحت وب بوده و برای راه اندازی ان نیاز به ویژال استادیو ۲۰۱۲ به بالاتر دارید. از جمله امکانات این وب سایت می توان به مدیریت اخبار ، ثبت کاربران در سیستم رزور قطار ، ثبت بلیط ، انتخاب زمان و مسیر حرکت قطار و… اشاره کرد. این پروزه با زبان سی شارپ با تکنولوژی ASP.NET برنامه نویسی شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد.

عنوان پروژه وب سایت رزو بلیط قطار با Asp.Net

حجم فایل: ۲٫۵ مگابایت

دانلود پروژه سیستم وب سایت هتل داری با ASP.NET به همراه مستندات پروژه

در این پست از سایت  علمی پرو وب سایت پروژه دوست یابی و شبکه های اجتماعی را که با  ASP.NET نوشته شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. در این سورس کد از پایگاه داده Sql Server استفاده شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. شما می توانید این پروژه دوست یابی که با ASP.NET نوشته شده است را رایگان دانلود کنید.

عنوان : پروژه وب سایت دوست یابی با ASP.NET

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

دانلود پروژه وب سایت دوست یابی با ASP.NET

در این پست از سایت علمی پرو وب سایت پروژه دوست یابی و شبکه های اجتماعی را که با  ASP.NET نوشته شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. در این سورس کد از پایگاه داده Sql Server استفاده شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. شما می توانید این پروژه دوست یابی که با ASP.NET نوشته شده است را رایگان دانلود کنید.

عنوان : پروژه وب سایت دوست یابی با ASP.NET

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

دانلود پروژه سیستم هتل با ASP.net به همراه مستندات برنامه و سورس کد

در این بخش از سایت علمی پرو سورس کد پروژه های ASP.NET سورس کد سیستم رزو هتل با تکنولوژی ASP.NET که دارای امکانتی مانند رزرو اتاق ، نمایش اطلاعات کاربران ، ثبت نام کاربران و… می باشد. پایگاه داده این پروژه دانشجویی Sql Server می باشد که امید است این سورس کد مورد توجه دانشجویان عزیز قرار بگیرد. این پروژه به همراه داکیومنت تهیه شده است که می توانید رایگان دانلود کنید.

عنوان :پروژه سیستم هتل ASP.net همراه مستندات

حجم فایل: ۸٫۵ مگابایت

ASP.NET فراتر از یک نسخه تکمیل شده در مقایسه با نسخه قبلی خود یعنی ASP کلاسیک است. ASP.NET یک محیط کامل جهت پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب است. با اینکه ASP.NET از لحاظ گرامر با ASP کلاسیک شباهت هائی را دارد ولی تکنولوژی فوق با ارایه یک مدل جدید برنامه نویسی بهمراه زیر ساخت های لازم امکان ایجاد نرم افزارهای تحت وب را با امنیت و استحکام بیشتر فراهم می آورد.

ASP.NET برخلاف ASP کلاسیک ترجمه می گردد. در محیط دات نت می توان با استفاده از هر یک از زبانهای برنامه نویسی حمایت شده نظیر: Visual Basic.Net/c#/Jscrip.Net اقدام به نوشتن برنامه ها نمود. برنامه های ASP.NET از تمامی توان و پتانسیل های ارایه شده توسط دات نت استفاده می نمایند.

در ASP.NET می توان از ویرایشگرها ی ویژوال و سایر ابزارهای برنامه نویسی نظیر ویژوال استودیو دات نت استفاده نمود. پیاده کنندگان نرم افزارهای تحت وب به کمک ASP.NET می توانند از دو تکنولوژی عمده فرم های وب (Web Forms) و سرویس های وب (Web service) برای ایجاد نرم افزار استفاده نمایند. 

پروژه رایگان مدیریت کارمندان به زبان سی شارپ C#

پروژه رایگان مدیریت کارمندان به زبان سی شارپ C# را برای شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی سی شارپ و دانشجویان رشته مهندسی نرم افزار آماده کرده ایم که می توانید در ادامه این سورس کد را دانلود کنید. از سری پست های پروژه و سورس کد رایگان در سایت علمی پرو قصد داریم به بررسی امکانات این پروژه بپردازیم. که به شرح زیر است. ثبت ، ویرایش و حذف اطلاعات کارمندان ، گزارشگیری از کارمندان ، ثبت و مدیریت اضافه کار و دستمزد و نوع آن ، پشتیبان گیری (بکاپ گیری)از اطلاعات پایگاه داده ی اسکیول سرور و عیره پرداخت. این پروژه توسط سایت استاد۹۸ ارایه شده است که فیلم آموزشی راه اندازی پروژه نیز در ان قرار داده شده است. امیدواریماز این پروژه استفاده لازم را ببرید.

عنوان : پروژه رایگان مدیریت کارمندان به زبان سی شارپ C#

حجم فایل: ۱۲ مگابایت

فیلم آموزشی راه اندازی پروژه : در فایل وجود دارد

 پروژه رایگان مدیریت کارمندان به زبان سی شارپ

پروژه رایگان مدیریت کارمندان به زبان سی شارپ

در این پروژه با زبان سی شارپ دات نت و با ویژال استادیو ۲۰۱۰ برنامه نویسی شده است و برای استفاده از پروزه ابتدا باید SQl Server 2012 به بالا را نصب کنید و سپس مطابق روش های انجام شده در فایل ویدوئی شروع به راه اندازی پروژه نماید.

ین پروژه نرم افزار نسبتا کاملی است که از گرافیک فوق العاده زیبا و کاربرپسندی برخوردار است و میتواند نمونه کاری قوی باشد.

اطلاعات ورود به نرم افزار :

نام کاربری : admin

رمز : admin

دانلود پروژه مدیریت صدور چک به زبان سی شارپ

پروژه مدیریت صدور چک به زبان سی شارپ برنامه نویسی شده است را رایگان در اختیار شما کاربران عزیز سایت علمی پرو قرار می دهیم. این سورس کد با پایگاه داده اس کیول سرور ۲۰۰۸ و زبان C# تهیه شده است . از حمله امکانات این پروژه می توان به ثبت نام کاربران ، ثبت و صدور اطلاعات چک صادره شده ، مدیریت مبالغ چک ها ، مدیریت زمان وصول چک ها و… اشاره نمود. این پروژه با ویژال استادیو ۲۰۱۰ برنامه نویسی شده است که از SQL Server استفاده شده است. در ادامه سری پروژه های سی شارپو دانشجویی برای شما سورس کد های بسیار عالی را در نظر گرفته ایم که در آینده به مرور در سایت قرار می دهیم. شما می توانید سورس کد پروژه مدیریت صدور چک را که با زبان برنامه نویسی c# و دیتابیس SQL Server 2008 تولید شده است را رایگان دانلود کنید. همچنین پروژه های رایگان سی شارپ دیگر را از این بخش مشاهده کنید.

عنوان: پروژه مدیریت صدور چک به زبان سی شارپ

حجم فایل: ۳٫۰ مگابایت

 

سی شارپ (به انگلیسی: C#) زبانی شیءگرا و سطح بالا از خانوادهٔ زبان‌های چارچوب دات‌نت شرکت مایکروسافت است.

زبان سی شارپ، یک زبان برنامه‌نویسی چند الگویی و است و منظم شده مدل‌های تابعی، امری، عمومی، شیءگرا و جز گرا و در بستر دات نت می‌باشد. این زبان توسط مایکروسافت و جزئی از دات نت به وجود آمد و بعداً استانداردهای ECMA و ISO را نیز در بر گرفت. سی شارپ یکی از ۴۴ زبان برنامه‌نویسی است که توسط زمان اجرای زبان مشترک از چارچوب دات‌نت پشتیبانی می‌شوند و در همه جا به وسیله مایکروسافت ویژوال استودیو شناخته می‌شود.

دانلود مجموعه سورس کد های پروژه های دانشگاهی به زبان سی شارپ

مجموعه سورس کد های پروژه های دانشگاهی به زبان سی شارپ را برای شما آماده کرده ایم . این پست شامل ۳۶ پروژه درسی دانشگاهی می باشد که در اختیار شما قرار می گیرد. ضرب ماتریس ها ، آرایه ها و جستجوی ارایه ها دو بعدی ، پیدا کردن اعداد فیبوناچی و… از جمله مواردی است که در این سری پروژه های دانشجویی به زبان c# آماده شده است. این سری از سورس کد ها نتیجه تلاش علی دوستی و شعبان دوستی می باشد که در دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایلام تهیه شده است که در زیر لیست برنامه های این مجموعه غنی ذکر شده است. امید است که مورد توجه شما قرار بگیرد.

عنوان: پمجموعه سورس کد های پروژه های دانشگاهی به زبان سی شارپ

حجم فایل: ۱٫۰ مگابایت

 

 1. برنامه ای بنویسید که اعداد بین دو عدد را نمایش دهد
 2. سورس کمینه و بیشینه در یک آرایه را مشخص کند در سی شارپ
 3. سورس نمایش اعداد زوج و اعداد فرد کوچکتر از ۵۰ در سی شارپ
 4. سورس تشخیض مثلث متساوی الضلاع و متساوی الساقین در سی شارپ
 5. سورس جستجو یک عدد در یک آرایه در سی شارپ
 6. سورس جستجو یک دانشجو در آرایه بر حسب شماره دانشجویی در سی شارپ
 7. سورس جمع و ضرب دو عدد در سی شارپ
 8. برنامه ای بنویسید که سن فرد را دریافت کند و پیر وجوان بودن آن را مشخص کند
 9. برنامه ای بنوسید که ۰ دانشجو و ۴درس را وارد کرده ومعدل هر دانشجو و معدل کل را حساب کند ونمایش دهد
 10. سورس تعداد تکرار دو حلقه فور تو درتو در سی شارپ
 11. سورس تعداد تکرار یک عدد در یک آرایه در سی شارپ
 12. سورس مجموع خانه های یک آرایه در سی شارپ
 13. سورس برنامه محاسبه فاکتوریل یک عدد در سی شارپ
 14. برنامه ای بنوسید که اعداد ۱۱ و ۱۱ و ۳۳ ونمایش دهد در سی شارپ
 15. سورس معکوس یک عدد در سی شارپ
 16. سورس تابع سازنده با مقدار ورودی در سی شارپ
 17. سورس دستور جستجو و درج در یک آرایه از نوع دانشجویان در سی شارپ
 18. سورس مجموع خانه های آرایه در برنامه اصلی در سی شارپ
 19. سورس مربع اعداد یک تا ۱۰ در سی شارپ
 20. سورس نمایش عدد اول کوچکتر از عدد ورودی در سی شارپ
 21. سورس توان یک عدد در سی شارپ
 22. سورس مقدار دهی به خانه های آرایه دوبعدی در سی شارپ
 23. سورس مقایسه بین دو آرایه و نمایش اندیس های بزرگتر در آرایه سوم در سی شارپ
 24. سورس نمایش اعداد ۱ تا ۵۰ در سی شارپ
 25. سورس نمایش اعداد از ۵۰ تا ۱ در سی شارپ
 26. سورس نمایش اعداد به توان ۱ در سی شارپ
 27. سورس نمایش اعداد مضرب ۲ از ۱۰۰ به ۱ در سی شارپ
 28. سورس نمایش روزه های هفت در سی شارپ
 29. سورس نمایش یک خانه از آرایه در سی شارپ
 30. سورس مثال زیگما در سی شارپ
 31. سورس تعریف دانشجو به صورت خصوصی و مقدار دهی به آن در سی شارپ
 32. سورس مرتب سازی ادقام آرایه ها در سی شارپ
 33. سورس مقدار دهی به کلاس کارمند در سی شارپ
 34. سورس برنامه جایگشت در سی شارپ
دانلود پروژه رایگان دیکشنری آنلاین به زبان سی شارپ با قابلیت ترجمه متن

پروژه رایگان دیکشنری آنلاین به زبان سی شارپ را که قابلیت ترجمه متن ها را نیز داراست را جهت دانلود کاربران علمی پرو قرار می دهیم. این پروژه با کد نویسی بسیار ساده و استفاده از کلاس های تعریف شده در کد برنامه قابلیت سرچ کلمات بر اساس مترداف لغات و ترجمه آنلاین کلمه ها را به زبان فارسی را داراست. این سورس کد نتیجه تلاش جناب آقای محمد توکلی می باشد که برای سایت علمی پرو ارسال داشته است. برای اجری برنامه نیاز به ویژال استادیو ۲۰۱۲ با دات نت فریم ورک ۴٫۵ به بالاتر نیاز دارید. این سورس کد و پروژه با معماری چند لایه با زبان C# پیاده سازی و برنامه نویسی شده است که امیدواریم نکات آموزنده ای را از این نرم افزار ببرید. در ادامه پست های بعدی پروژه و سورس کد های زبان برنامه نویسی سی شارپ را که کاربران برای ما ارسال داشته اند را در سایت قرار می دهیم.

حجم فایل: ۳٫۰ مگابایت

دانلود پروژه مدیریت پایگاه بسیج با زبان سی شارپ #C همراه مستندات برنامه

 پروژه مدیریت پایگاه بسیج با زبان سی شارپ #C همراه مستندات برنامه را برای شما آماده دانلود کرده ایم. این پروزه با زبان برنامه نویسی #C تهیه شده است داکیومنت های این پروژه نیز برای شما کاربران عزیز سایت علمی پرو ضمیمه شده است. در این پروزه شما کار اب فایل ها را بطور کامل فرا خواهید گرفت در این پروژه سعی شده است که از سیستم ساختار فایل که در درس ذخیره و بازیابی اطلاعات تدریس شده است بجای پایگاه داده استفاده شود. از امکانات این سورس کد مدیریت پایگاه بسیج می توان به ثبت فعالیت های انجام شده ، ویرایش و حذف فعالیت ها ، ثبت اعضای جدید با تمام مشخصات ، ویرایش و حذف آن ها و قابلیت جستجوی کامل اشاره نمود. شما می توانید سورس کد پروزه مدیریت پایگاه بسیج را که با زبان سی شارپ در محیط ویژال استادیو ۲۰۱۰ برنامه نویسی شده است به همراه داکیومنت نرم افزار را رایگان دانلود کنید

حجم فایل: ۷٫۵ مگابایت

دانلود پروژه پایانه مسافربری با زبان سی شارپ به همراه داکیومنت

در این پست از سایت علمی پرو پروژه و سورس کد مدیریت پایانه مسافربری را که با زبان سی شارپ و با دیتابیس Sql Server 2005 برنامه نویسی شده است را تقدیم شما می کنیم. در این پروزه شما با اصول برنامه نویسی تجاری آشنا می شوید. این پروزه به همراه مستندات و داکیومنت برنامه می باشد. از جمله امکانات این سورس کد می توان به زمان حرکت اتوبوس ها ، مدیریت مسافران و رزور بلیط اشاره کرد. این پروژه با زبان C# و با پایگاه داده اس کیول سرور تولید شده است که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بیگرد.

عنوان: پروژه مدیریت پایانه مسافربری به زبان #C

حجم فایل: ۱٫۵ مگابایت

 

 

پروژه پایانه مسافربری با زبان سی شارپ به همراه داکیومنت

دانلود پروژه مدیریت کتابخانه با زبان سی شارپ

پروژه سیستم مدیریت کتابخانه که با زبان سی شارپ برنامه نویسی شده است را تقدیم شما کاربران عزیز سایت علمی پرو می کنیم. در این سورس کد از پایگاه داده اس کیول سرور استفاده شده است . از جمله امکانات پروژه کتابخانه ساده بودن و دارای فرم لاگین و ثبت اطلاعات کتابدار و به همراه جستجوی کتابهای موجود می باشد. دارا بودن تقویم شمسی و استفاده از کامپوننت ترلینک به زیبایی این برنامه افزوده است. شما می توانید پروژه سیستم مدیریت کتابخانه را که با زبان C# و با دیتابیس Sql Server تولید شده است را رایگان دریافت کنید.

عنوان:  پروژه مدیریت کتابخانه با زبان سی شارپ

حجم فایل: ۱٫۰ مگابایت

 

 

سورس کد نرم افزار کتابداری

این پروزه با ویزال استادیو ۲۰۱۲ با زبان سی شارپ برنامه نویسی شده است که برای اجرای برنامه ابتدا باید فایل دیتابیس را در اسکیول سرور اتچ کنید و سپس کانکشن مربوطه را در برنامه تغییر دهید. کد نویسی این پروژه به گونه ای است که همه افراد می توانند آن را متوجه شوند.

دانلود پروژه مدیریت نمایشگاه خودرو با زبان سی شارپ و Sql Server

در این پست از سایت علمی پرو پروژه مدیریت نمایشگاه خودرو را که با زبان سی شارپ و پایگاه داده Sql Server برنامه نویسی شده است را رایگان تقدیم شما کاربران عزیز می کنیم. از جمله امکانات این پروژه می توان به ثبت خرید و فروش خودرو ها در نمایشگاه ماشین ، ثبت خودرو های مانده در نمایشگاه ، واسط کاربری بسیار زیبا ، گزارشگیری حرفه ای ، و… نام برد. این پروژه با زبان C# و با بانک اطلاعاتی اس کیول سرور به همراه مستندات و داکیومنت برنامه تقدیم شما کاربران علاقه مند برنامه نویسی و پروزه های دانشجویی می گردد. امید است مورد توجه واقع شود.

عنوان:  پروژه مدیریت نمایشگاه خودرو با زبان سی شارپ و Sql Server

حجم فایل: ۵٫۷ مگابایت

 

 

 سورس کد پروژه مدیریت نمایشگاه خودرو با #C

دانلود رایگان پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با سی شارپ به همراه داکیومنت برنامه

روژه فروشگاه موبایل که با زبان سی شارپ و با پایگاه داده Sql Server برنامه نویسی شده است را رایگان تقدیم شما کاربران عزیز سایت علمی پرو می کنیم. در این پروژه سعی شده است بر بهینه بودن فرم ها و نرمال سازی جداول پایگاه تمرکز بیشتری شود. در این پروژه از کامپوننت شرکت dev مورد استفاده قرار گرفته است که بر زیبایی این پروژه افزوده است. از جمله ویژگی های منحصر به فرد سورس کد فروشگاه موبایل می توان به ثبت و خرید و فروش کالا موبایل ، گزارشگیری بسیار حرفه ای ، ثبت و ویرایش مشتریان ، واسط کاربری بسیاز شیک و زیبا ، و.. اشاره کرد. این پروژه با اسکویل سرور ۲۰۰۸ و با زبان C# کد نویسی شده است که امید است مورد توجه شما علاقه مندان حوزه برنامه نویسی قرار بگیرد

عنوان پروژه مدیریت فروشگاه موبایل با سی شارپ به همراه داکیومنت برنامه

حجم فایل: ۴٫۷ مگابایت

 

 

مدیریت فروشگاه موبایل به زبان c#

دانلود پروژه مدیریت مطب با زبان سی شارپ و پایگاه داده اس کیول سرور

از سری بخش های دانلود پروژه و سورس کد های رایگان از سایت علمی پرو برای شما کاربران عزیز برنامه مدیریت مطب را که با زبان سی شارپ و با پایگاه داده SQL Server برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. از جمله ویژگی های این سورس کد مدیریت مطب می توان به ثبت پذیرش بیمار ، ثبت شرکت های طرف قرارداد ، محیط گزارش گیری حرفه ای ، ثبت فروش و خدمات کالا و سرویس ها به مشتریان ، واسط کاربری بسیار زیبا ، اشاره نمود . شما در ادامه می توانید این پروژه را با عنوان مدیریت مطب با زبان C# و بانک اطلاعاتی اسکیول سرور رایگان دانلود کنید.لازم به ذکر است این پروژه به همراه مستندات و داکیومنت های لازم برنامه نیز می باشد امید است مورد توجه علاقه مندان قرار بیگرد.

عنوان دانلود پروژه مدیریت مطب با زبان سی شارپ و پایگاه داده اس کیول سرور

حجم فایل: ۵٫۷ مگابایت

 

 

مدیریت مطب با زبان C#

دانلود پروژه مدیریت تاکسی تلفنی با زبان سی شارپ و پایگاه داده Sql Server

سورس کد و پروژه مدیریت تاکسی تلفنی را که با زبان سی شارپ و پایگاه داده اسکیول سرور ۲۰۰۸ برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان علاقه مند برنامه نویسی می کنیم. در این پروژه سعی شده است تا تمامی نکات برنامه نویسی حرفه ای رعایت شود و بتواند نکات آموزنده ای را به شما دانشجویان عزیز یاد دهد. این پروژه دارای امکاناتی مانند قابلیت ثبت کد اشتراک برای مشتریان ، ثبت راننده با مشخصات فردی و تاکسی سرویس ، ثبت و رزور سرویس تاکسی ، گزارش گیری حرفه ای ، ظاهری کاربر پسند و … اشاره کرد شما می توانید این پروژه را با عنوان مدیریت تاکسی تلفنی با زبان C# و با پایگاه داده Sql Server رایگان دانلود کنید.

عنوان پروژه مدیریت تاکسی تلفنی با زبان سی شارپ

حجم فایل: ۲ مگابایت

 

پیش نمایش سورس کد برنامه

سورس کد نرم افزار مدیریت تاکسی تلفنی با C#

پروژه کتاب فروشی به زبان سی شارپ

در این قسمت پروژه کتاب فروشی به زبان سی شارپ و دیتابیس اکسس را قرار دادیم. این پروژه به زبانی ساده نوشته شده و دارای امکاناتی نظیر ذخیره ،ویرایش و حذف کتاب ، ثبت موضوعات کتاب ها ، جستجو کتاب ، خرید کتاب و دیگر موارد است. پروژه کتاب فروشی را از لینک زیر دریافت نمایید.

سورس پروژه داروخانه به زبان سی شارپ

امروز نیز با یکی دیگر از پروژه های سی شارپ در خدمت شما دوستان برنامه نویس هستیم. پروژه داروخانه به زبان سی شارپ و دیتابیس اکسس پیاده سازی شده و جهت ارتباط با پایگاه داده نیز از ADO.Net استفاده شده است . این سورس پروژه زیبا را از لینک پایین بصورت رایگان دانلود کنید و لذت ببرید

پروژه مدیریت هتل به زبان سی شارپ

در این پست یکی دیگر از پروژه های کار با بانک اطلاعاتی را برایتان فراهم کردیم. پروژه مدیریت هتل به زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی Access پیاده سازی شده است .

امکانات پروژه

 • اضافه کردن اطلاعات مشتری
 • ویرایش اطلاعات مشتری
 • حذف مشتری
 • جستجو مشتریان براساس نام و نام خانوادگی
 • تنظیمات مربوط به هتل و اتاق ها
 • اضافه کردن اتاق ها
 • تغییر رمز عبور و اضافه کردن کاربر جدید سیستم
 • تسویه حساب اتاق به همراه نمایش  محاسبه هزینه اتاق
سورس پروژه کافی نت به زبان سی شارپ

در این پست پروژه کافی نت به زبان سی شارپ را برای شما دوستان عزیز قرار دادیم. شما در این پروژه می توانید نرخ استفاده از سیستم ها را براساس زمان استفاده تعیین کرده و بهنگام استفاده مشتری شروع را بزنید تا نرخ محاسبه گردد . این پروژه برای ۵ سیستم در نظر گرفته شده که میتوانید آن را بدلخواه خود تغییر دهید. سورس پروژهرا بصورت رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

سورس پروژه کامپایلر به زبان سی شارپ

در این پست یک کامپایلر ساده به زبان سی شارپ را برای شما قرار دادیم. جهت ایجاد پروژه از کلاس هایCSharpCodeProvider ، ICodeCompiler ، CompilerParameters ، CompilerError ، CompilerResults ،Assembly  استفاده شده است. شما میتوانید سورس پروژه کامپایلر به زبان سی شارپ را از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید.

آموزش کار با کنترل BackgroundWorker در سی شارپ

در این پست نحوه استفاده و کار با کنترل BackgroundWorker در سی شارپ را با کمک یک پروژه به شما نشان خواهیم داد. شما توسط این کنترل می توانید قطعه کد یا برنامه ای را به صورت موازی با دیگر کدها یا برنامه ی اصلی برنامه انجام دهید یا اینکه کاری را در بکگراند کار اصلی انجام دهید.

حتماً برنامه ها یا پروژه هایی را دیده اید که تا زمان اجرا یک کد ، یک لودینگ را به کابر نشان میدهند تا منتظر اجرای کد باشد. در این پست نحوه ایجاد این پروژه را به کمک کنترل BackgroundWorker آموزش خواهیم داد.

سورس پروژه ایجاد بارکد به زبان سی شارپ بهمراه ذخیره و پرینت بارکد

شما حتماً استفاده از بارکد در پروژه هایی که ثبت کالا در آن انجام میشود را زیاد مشاهده کرده اید. در این پست پروژه ای را قرار دادیم که به شما نحوه ایجاد بارکد به زبان سی شارپ را نشان خواهد داد و این امکان را خواهید داشت که آن را ذخیره یا پرینت بگیرید.

سورس بازی با کلیک ماوس در سی شارپ

در این بازی شما باید بر روی دو شکلک کلیک کرده تا مسیر حرکت آنها تغییر کرده و بهمدیگر برخورد کنند و امتیاز بگیرید . هر چقدر در زمان تعیین شده امتیاز بیشتری بگیرید رکورد بالاتری کسب می کنید و در آخر نیز میتوانید امتیاز خود را ثبت نمایید. برای دانلود سورس بازی با کلیک ماوس در سی شارپ از لینک زیر اقدام کنید.

پروژه ابزار فروشی به زبان سی شارپ

در این پست با پروژه ابزار فروشی در خدمتتون هستیم. این پروژه با زبان C#.Net و بانک اطلاعاتی Sql Server پیاده سازی شده و جهت ارتباط با داده های بانک از ADO.Net بهره برده است. در این پروژه شما امکان ثبت ابزارها ، مشتری ها ، کارمندان و همچنین فروش خود را دارید و علاوه بر آن امکان جستجو براساس موارد خاص و همچنین انواع گزارشات را دارید . کلیه تصاویر و امکانات سورس پروژه را در زیر ببینید :

 

امکانات پروژه ابزار فروشی

 • ثبت کارمندان و امکان لاگین آنها به برنامه
 • ثبت کالا/ابزار ها
 • ثبت فروش کالا
 • ثبت مشتریان ابزارفروشی
 • جستجو کالا براساس نام کالا ، کد کالا ، تعداد کالا و …
 • جستجو فروش کالا براساس نام کالا ، کد کالا ، تعداد کالا و …
 • جستجو مشتری براساس نام مشتری، کد مشتری و …
 • جستجو کارمند براساس نام کارمند، کد کارمند و …
 • گزارشات کالا ، فروش ، مشتریان و کارمندان
 • تصاویر پروژه ابزار فروشی
پروژه تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و میلادی به شمسی

هنگامی که شروع به ساخت پروژه ای به زبان شیرین فارسی می کنید بطور حتم نیاز به تاریخ شمسی و یکسری توابع جهت تبدیلات  دارید . اینکه بخواهید تاریخ میلادی سیستم را به تاریخ شمسی تبدیل نمایید یا اینکه یک تاریخ شمسی به میلادی تبدیل نمایید و بالعکس. در پروژه زیر با توجه به کلاس های بکار رفته در آن شما به راحتی می توانید اینگونه تبدیلات را انجام دهید. پروژه را از لینک زیر دانلود کرده و لذت ببرید.

کامپوننت MessageBox فارسی

جهت ارتباط با کاربران سیستم از مسیج باکس ها استفاده می کنیم. MessageBox پیشفرض خود سیستم بصورت ساده است و دکمه های آن نیز به زبان انگلیسی است. برای برنامه فارسی زبان می بایست MessageBox سیستم ، سفارش سازی شود. در این پست کامپوننت MessageBox فارسی را برایتان آماده کردیم که توسط آن می توانید انواع پیام های تایید ، حذف ، اطلاعی ، هشدار ، پرسشی و … را ایجاد کنید و UI سیستم خود را حرفه ای تر کنید.

پروژه دفترچه تلفن به زبان سی شارپ

در این پست پروژه دفترچه تلفن به زبان سی شارپ را برای شما دوستان عزیز قرار دادیم. در این پروژه تمامی عملیات های اضافه ، ویرایش ، حذف و جستجوی رکوردها انجام می گیرد. پروژه دفترچه تلفن به زبان C#.Net و بانک اطلاعاتی اکسس پیاده سازی گردیده و جهت ارتباط با بانک نیز از کلاس های ADO استفاده شده است. پروژه را از لینک زیر بصورت رایگان  دانلود نمایید.

پروژه ارسال اطلاعات از سی شارپ به Word

حتماً در خیلی از برنامه ها به خصوص اتوماسیون های اداری دیده اید که اطلاعات یک فرم رو به یک word یا قالب word میفرستند. اگر یک نامه اداری را نگاه کنیم ابتدا قالب آن تهیه میگردد و فیلدهای شماره ، تاریخ نامه ، عنوان نامه ، امضاء نامه، امضاء کننده و … در اون قسمت های مشخص شده فایل word قرار می گیرد و سپس فیلدهای موردنظر را از طریق برنامه به فایل ارسال می کنند.در این قسمت نیز ما پروژه ای را قرار داده ایم که ارسال اطلاعات از سی شارپ به Word را به سادگی انجام میدهد. پروژه را از لینک زیر دریافت نمایید.

کامپوننت منو آفیس

منوهای پیش فرض خود سیستم بصورت ساده است اگر بخواهیم از منوهای جذابتری استفاده کنیم می بایست از کامپوننت ها استفاده کنیم. در این قسمت کامپوننت تبدیل منو به منوهای آفیس را برای شما قرار دادیم. شما می توانید کامپوننت منو آفیس و پروژه نحوه استفاده از آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

پروژه کار با فایل ها در سی شارپ

آشنایی با نحوه کار با فایل ها در پروژه های ویندوز و وب امری لازم است. شما ممکن است در بسیاری از موارد در پروژه خود نیاز داشته یاشید که به فایلی دسترسی داشته باشید یا اینکه اطلاعاتی رو از فایل بخوانید (و موارد دیگر). در این پست ما دو پروژه کار با فایل ها در سی شارپ را برایتان قرار می دهیم که در پروژه اول انواع اعمال جستجو فایل ها را انجام داده و در پروژه دوم انواع اعمال نظیر کپی ، انتقال،حذف ،تغییرنام و تغییر خصوصیت فایلها را انجام می دهیم. دو پروژه را از لینک های زیر دانلود نمایید.

امکانات پروژه اول :

 • جستجو در پوشه انتخابی
 • جستجو در پوشه انتخابی و زیرپوشه های آن
 • جستجو  فایل ها
 • جستجو پوشه ها
 • جستجو فایل ها و پوشه ها
 • جستجو فایل براساس نوع فرمت
 • جستجو فایل براساس خصوصیات فایل
 • جستجو فایل ها براساس یک بازه تاریخی که ایجاد یا تغییر یا خوانده شدند
 • مرتب سازی فایل ها
 • جستجو فایل براساس رشته ورودی کاربر

امکانات پروژه دوم :

 • کپی و انتقال فایل یک فایل از مبدا به مقصد
 • حذف یک یا چندین فایل
 • تغییر نام دسته ای فایل ها
 • تغییر خصوصیت دسته ای فایل ها (مخفی، سیستمی،موقتی

سورس بازی شطرنج و بازی دوز در سی شارپ

در این پست سورس بازی شطرنج و بازی دوز در سی شارپ را برای شما دوستان قرار دادیم که با نحوه ساخت بازی ها و استفاده از ابزارهای گرافیکی در سی شارپ آشنا میشوید. دو پروژه را از لینک زیر دانلود نمایید.

 

سورس پروژه تاکسی تلفنی

امروز نیز با یکی دیگر از پروژه های سی شارپ در خدمتتون هستیم. پروژه تاکسی تلفنی با بانک Access و دستورات ADO پیاده سازی گردیده است. شما در این پروژه امکان ثبت کاربران ، ثبت رانندگان و مشترکین و همچنین ثبت سرویس ها را خواهید داشت. این پروژه کاربردی را می توانید از لینک زیر  دانلود نمایید

پروژه صدور بلیط هواپیما با زبان C#.Net

در این پست سورس پروژه صدور بلیط هواپیما را جهت دانلود شما برنامه نویسان عزیز قرار دادیم. این پروژه با زبان محبوب C#.Net و بانک اطلاعاتی SQL Server و گزارش گیری کریستال ریپورت پیاده سازی شده است و جهت ارتباط با دیتابیس نیز از تکنولوژی ADO.Net بهره برده است . امکانات این پروژه کاربردی را در زیر ببینید .

امکانات پروژه

 • ثبت ، ویرایش و حذف اطلاعات مسافران
 • جستجوی مسافران براساس نام ، نام خانوادگی و کد مسافر
 • گزارش از اطلاعات مسافران
 • ثبت اطلاعات هواپیماها
 • ثبت اطلاعات آژانس ها
 • صدور بلیط هواپیما
 • ثبت کاربر جدید سیستم
رمزگشایی و رمزنگاری داده ها در سی شارپ

امروز پروژه ای را قرار دادیم که توسط اون شما می توانید داده های خود را رمزگذاری و رمزگشایی نمایید. رمزگذاری داده ها در خیلی از مواقع در پروژه شما مانند اطلاعات ورود کاربران باعث بالا رفتن امنیت برنامه خواهد شد. در پروژه زیر توسط دو استاندارد رمزنگاری Rijndael و رمزنگاری TripleDES اینکار انجام پذیرفته است. پروژه رمزگشایی و رمزنگاری داده ها در سی شارپ را بصورت رایگان از لینک زیر دریافت نمایید.

پروژه انتخاب واحد به زبان سی شارپ

در این پست سورس پروژه انتخاب واحد به زبان سی شارپ را برای شما عزیزان قرار دادیم. پروژه با ADO.net و SQLExpress پیاده سازی شده است. تصویر و امکانات این پروژه را در زیر ببینید .

امکانات پروژه انتخاب واحد

 • ثبت ، ویرایش و حذف دانشجو
 • نمایش کارنامه دانشجو
 • ثبت ، ویرایش و حذف استاد
 • ثبت ، ویرایش و حذف درس
 • انتخاب واحد دانشجویان
 • نمایش دروس یک استاد
 • نمایش دروش یک رشته
 • ورود کاربران به سیستم
پروژه ثبت چک و فاکتور در سی شارپ

در این پست یکی دیگر از پروژه های سی شارپ را قرار دادیم. پروژه ثبت چک و فاکتور با زبان C#.net و بانک اطلاعاتی Access پیاده سازی گردیده و جهت گزارش گیری از کریستال ریپورت استفاده شده است. در این پروژه امکان  ثبت و ویرایش فاکتورها و پرینت نیز وجود دارد و همچنین امکان ثبت و ویرایش چکها نیز وجود دارد. شما می توانید این پروژه را بصورت رایگان  دانلود نمایید.

پرینت کردن فرم در سی شارپ

امروز پروژه پرینت کردن فرم ها در سی شارپ را برای شما عزیزان قرار دادیم. برای مثال زمانی است که می خواهیم یکی از فرمهایی که اطلاعاتی را به کاربر نمایش میدهد امکان پرینت کردن از اون را داشته باشیم. در سورس زیر شما با نحوه پرینت کردن یک فرم آشنا می شوید. پروژه پرینت کردن فرم در سی شارپ را از لینک زیر بصورت رایگان دریافت نمایید.

کار با دیتابیس بصورت ۳ لایه در سی شارپ

در این پست پروژه ای جهت کار با دیتابیس را برای شما قرار دادیم ولی تفاوت آن با دیگر پروژه ها ارتباط با دیتابیس اینست که بصورت ۳ لایه پیاده سازی گردیده. معماری ۳ لایه از سه لایه نمایش ، لایه میانی و لایه دیتا تشکیل شده است. در پروژه زیر فرم های ما همان لایه نمایش یا لایه کاربر است. لایه Business لایه میانی جهت تعامل بین لایه نمایش و لایه دیتا است و لایه DataAccess که جهت کار با دیتابیس استفاده می گردد.پروژه کار با دیتابیس با معماری سه لایه را از لینک زیر دریافت کنید.

در این پروژه از دیتابیس پیشفرض SQL Server استفاده شده که می بایست ConnectionString و کلاس های برنامه را مطابق با دیتابیس و جداول خود ویرایش نمایید.

مسیج باکس فارسی در سی شارپ

در پروژه های خود مطمناً از دیالوگ ها یا مسیج باکس ها استفاده می کنید. با توجه به لاتین بودن مسیج باکس پیشفرض برای پروژه های فارسی مناسب نمی باشد و می بایست از MessageBox فارسی استفاده کرد. در این پست ما کامپوننت مسیج باکس فارسی به همراه سورس کامپوننت جهت ساخت مسیج باکس سفارشی و همچنین پروژه نحوه استفاده از MessageBox را برای شما عزیزان قرار می دهیم که می توانید بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

پروژه دبیرخانه با سی شارپ

در این پست پروژه دبیرخانه آموزشکده را به زبان C#.net را قرار دادیم. در این پروژه جهت ارتباط با بانک اطلاعاتی SQL Server از ADO استفاده شده و همچنین برای گزارش گیری از کریستال ریپورت بهره برده است. امکانات این پروژه کاربردی را می توانید در زیر ببینید.

امکانات سورس دبیرخانه آموزشکده به زبان C#.Net

 • ثبت ، ویرایش و حذف نامه های وارده
 • ثبت ، ویرایش و حذف نامه های صادره
 • گزارش نامه های صادره
 • گزارش نامه های وارده
 • ثبت ،ویرایش و حذف بایگانی ها
 • جستجو بایگانی ها
 • مدیریت دسترسی کاربران
پروژه ثبت فاکتور با سی شارپ

در این پست یک پروژه جهت ثبت فاکتورهای یک مغازه را قرار دادیم. این پروژه با زبان C#.Net و دیتابیس اکسس پیاده سازی شده است. سادگی و قابل فهم بودن کدها در پروژه می تواند بسیار مفید جهت یادگیری شما عزیزان جهت کار با دیتابیس باشد. امکانات و تصاویر پروژه را در زیر ببینید .

امکانات پروژه :

 • ثبت مدل های جدید کالا
 • ویرایش مدلهای قبلی
 • ثبت فاکتورهای کالا
 • چاپ فاکتور
 • نمایش فاکتورهای قبلی
 • استفاده از dateTimePicker فارسی
 • کار با کلاس PrintDocument جهت پرینت فرم پروژه

پروژه مشاور املاک با سی شارپ

در این پست سورس پروژه مشاور املاک با زبان سی شارپ را قرار دادیم. جهت ارتباط با بانک اطلاعاتی از ADO.Net استفاده شده است. امکانات این پروژه را در زیر ببینید :

امکانات پروژه

 • ثبت اطلاعات فروشنده
 • ثبت اطلاعات خریدار
 • ثبت قرارداد اجاره ای (آپارتمان ، ویلا ، مغازه)
 • ثبت قرارداد رهنی (آپارتمان ، ویلا ، مغازه)
 • ثبت قرارداد فروشی (زمین ، آپارتمان ، ویلا ، مغازه)
 • نمایش و ویرایش آپارتمان ، زمین ، ویلا ، مغازه
 • جستجو فروشنده ، خریدار ، آپارتمان ، زمین ، ویلا ، مغازه
پروژه فیبوناچی در سی شارپ

در این قسمت پروژه فیبوناچی در سی شارپ (محاسبه سری فیبوناچی) را برای شما آماده کردیم. در سری فیبوناچی به غیر از دو عد اول ۰ و ۱ ، اعداد بعدی از جمع دو عدد قبلی بدست می آید. در پروژه زیر با استفاده از یک آرایه دو اندیس قبلی را جمع کرده و در اندیس بعدی میگذارد. پروژه زیر را میتوانید بصورت رایگان دریافت نمایید.

تبدیل اعداد به حروف در سی شارپ

گاهی ممکنه که بخواهید اعداد را به حروف تبدیل کنید برای مثال در یک پروژه حسابداری جهت تبدیل مبلغ به حروف می توانید از این سورس کد استفاده کنید . در برنامه زیر شما را با چگونگی تبدیل اعداد به حروف آشنا می کنیم .

در این پروژه از یک کلاس جهت تبدیل استفاده شده است که شما می توانید کلاس را در  پروژه خود اضافه و از داخل فرم مربوطه اون را  صدا بزنید. این سورس کد بیشتر زمانی که بخواهید مبلغ را به حروف تبدیل کنید کاربرد دارد .

نقشه ایران در سی شارپ

گاهاً در بعضی از  پروژه ها نیاز است که از نقشه کشور عزیزمان ایران استفاده نماییم. برای مثال سازمان یا کارفرما از ما می خواهد که با زدن بر روی نقشه هر استان فرم یا عملیات مربوط به آن استان انجام بشود که در اینجا لازم است نقشه ایران به صورت گرافیکی بر روی یکی از فرم های اصلی طراحی شود . شما از سورس کد زیر می توانید در برنامه هایتان استفاده نمایید .

پروژه کار با گریدویو در Asp.Net

یکی از مهمترین کنترل ها هنگام کار با بانک اطلاعاتی کنترل GridView است . در این پروژه شما کار با گریدویو در Asp.Net را یاد خواهید گرفت. در این پروژه با SqlDataSource جهت ارتباط گرید با جدول ، CommandField جهت اضافه کردن دکمه های اضافه ، ویرایش،حذف و انتخاب ، صفحه بندی گرید ، کار با تابع Eval و … آشنا خواهید شد. پروژه را از لینک زیر دریافت نمایید.

سورس کد منو گرافیکی در جاوا

در هر برنامه ای که با فرمها سرکار داریم کنترل منوها ضروری محسوب می شود .در سورس کد زیر شما می توانید منوهایی زیبایی را برای فرم های خود طراحی نمایید و با کمی تغییر اون را به سلیقه خودتان تبدیل کنید. در این پروژه از کلاس هایی AccordionItem , AccordionLeafItem , AccordionMenu و … جهت طراحی منوها استفاده شده است.

سورس فرم لاگین با HTML و CSS

معمولاً طراحی صفحات ورود و ثبت نام سایت ها یا وب اپلیکیشن ها متفاوت از بقیه صفحات سایت هستند. که زیبا بودن این صفحات به زیباتر شدن پروژه کمک میکند و پروژه شما حرفه ای تر بنظر می آید. در این پست سورس فرم لاگین با HTML و CSS را برای شما قرار داده ایم که بسیار زیبا طراحی شده است که با سفارشی کردن آن میتوانید جهت پروژه های خود از آن استفاده کنید.

در سورس زیر علاوه بر html و css از جاوا اسکریپت نیز برای تغییر پس زمینه و اخطار پر نکردن فیلدها استفاده شده است. سورس فرم ورود تمام صفحه را از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید

قالبHTML رزومه برنامه نویس

هر برنامه نویس به یکسری از زبان ها و تکنولوژی ها تسلط دارد. برای اینکه جامعه کاربری از توانایی شما اطلاع داشته باشند می بایست سایت یا صفحه ای برای معرفی خود داشته باشید، کاری که خیلی از برنامه نویسان انجام میدهند و در رونق کارها یا پیدا کردن شغل مناسب کمک زیادی به آنها میکند. در این قسمت قالب html رزومه برنامه نویس را برایتان آماده کردیم که با کمی ویرایش می توانید از آن برای رزومه خود استفاده کنید. قالبhtml رزومه را از لینک زیر بصورت رایگان دریافت نمایید.

سورس بازی پازل با HTML5

html5 نسخه توسعه یافته html و جدیدترین نسخه زبان برنامه نویسی وب است. امکانات و قابلیتهای زیادی در این نسخه نسبت به نسخه های قبلی ایجاد شده مانند عناصر گرافیکی ، عناصر چند رسانه ای ، عناصر جدید معنایی مانند <header>, <footer>, <article> و <section> و انواع API های جدید. قبلا بازی های فلش بروی مرورگرها متداول بودند ولی با آمدن html5 و امکانات منحصربفرد آن خیلی از بازی های وب با html5 نوشته میشوند. در این پست سورس بازی پازل با HTML5 را قرار دادیم که می توانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود نمایید. ضمناً جهت اجرا کدها و تگهای HTML5 نباید از ورژن های قدیمی مرورگرها استفاده کنید.

سورس منوی سایدبار (راستچین شده)

سلام خدمت همه دوستان برنامه نویس. امروز سورس منوی سایدبار را برای شما عزیزان جهت دانلود قرار دادیم. منو سایدبار از سمت چپ یا راست صفحه به داخل صفحه وب کشیده میشود. امروزه بسیاری از طراحان وب از اینگونه منوها جهت طراحی وب خود بهره می برند. سورس منوی سایدبار با HTML و CSS ایجاد شده است که شما دوستان براحتی می توانید از این منو در پروژه های خودتان استفاده نمایید.

تکست باکس های زیبا با CSS

امروزه خیلی از طراحان وب به قدرت css اذعان میکنند و معمولا زبان css اولین و بهترین گزینه جهت طراحی صفحات وب است. کنترل تکست باکس (TextBox) یکی از پرکاربردترین کنترلها در وب است که به صورت پیش فرض بسیار ساده است و شما می بایست مناسب به سایت خود textbox را نیز سفارشی کنیم. در زیر سورس textbox های زیبا را برای دانلود گذاشتم که می توانید بعد از دریافت آن را به سلیقه خود تغییر دهید . (تغییرات در فایل style.css)

استایل دادن به Button ها توسط CSS

جهت طراحی صفحات وب یکی از مهمترین کنترل ها برای انجام یک روال یا رویداد کنترل Button (دکمه) است . دکمه های پیش فرض در html ، Asp.net یا PHP بصورت ساده هستند. با استایل دادن به Button ها توسط CSS میتوان دکمه های زیبایی را خلق کرد. در زیر سورس دکمه های گرافیکی ساخته شده با css را قرار دادیم که می توانید با تغییر مشخصات css آن Button مورد نظر خود را بسازید.

سورس تبدیل تاریخ میلادی به شمسی و بالعکس در سی پلاس پلاس

حتما در موارد بسیاری شما نیاز به تاریخ فارسی جهت برنامه های خود دارید .در این قسمت ما سورس تبدیل تاریخ میلادی به شمسی و همچنین تبدیل تاریخ میلادی به شمسی به زبان ++C را برای شما عزیزان قرار دادیم که می توانید بصورت رایگان دانلود نمایید.

سورس برج هانوی درسی پلاس پلاس

در برج هانوی سه میله داریم ، میله A ، میله B و میله C و تعدادی دیسک درون میله A قرار دارند (دیسک های کوچک به صورت منظم روی دیسک های بزرگ بزرگ قرار گرفتند). اکنون می بایست دیسک ها را به کمک میله B به میله C انتقال داد با شرایط زیر :

 • در هر زمان فقط یک دیسک را می توانید جابه جا کنید.
 • در زمان اتقال دیسک ها نباید دیسک بزرگتر بر روی دیسک کوچکتر قرار بگیرد.

در لینک زیر ما سورس برج هانوی در C++ را برای شما عزیزان آماده کردیم که می توانید دانلود نمایید.

سورس لیست پیوندی در سی پلاس پلاس

لیست پیوندی به دنباله ای از عناصر که هر عنصری دارای یک اشاره گر به عنصر بعدی است گفته میشود. لیست پیوندی از ساده ترین ساختارهای داده است که در پیاده سازی آن از Stack ، صف ها و Hash table استفاده میشود. از مزیت های مهم لیست پیوندی نسبت به آرایه این است که ترتیب داده ها در آن با ترتیب قرار گرفتن در حافظه متفاوت است. در زیر چند نمونه سورس لیست پیوندی در C++ قرار داده شده که شما عزیزان میتوانید بصورت رایگان  دانلود نمایید

تبدیل عبارت میانوندی به پسوندی (Infix To Postfix)

در قسمت قبلی سورس تبدیل عبارت پسوندی به میانوندی (Postfix To Infix) را قرار دادیم در این قسمت سورس تبدیل عبارت میانوندی به پسوندی (Infix To Postfix) را قرار می دهیم. عبارات پسوندی ، پیشوندی و میانودی در درس های مهندسی کامپیوتر از جمه زبان های برنامه نویسی یا درس ساختمان داده تدریس می شود و حتما شما نیز با نحوه کار با این عبارات که به کمک پشته ها انجام میشود آشنایی دارید. شما می توانید این سورس به زبان ++C را بصورت رایگان دانلود نمایید .

دانلود پروژه تشخیص پلاک خودرو در متلب

دانلود پروژه تشخیص پلاک خودرو در متلب

یکی از قابلیت های نرم افزار متلب پردازش تصویر است. در این بخش کد مربوط به تشخیص پلاک خودرو آمده که از ابزارهای پردازش تصویر در متلب استفاده شده و پلاک خودرو در تصویر داده شده را تشخیص میدهد.

تشخیص پلاک یکی از جدید ترین کابرد های علم پردازش تصویر است.از این پروژه می توان برای مقاصد امنیتی استفاده کرد. دوربین های راهنمایی رانندگی نیز برای برداشتن پلاک متخلفین از چنین برنامه ای استفده می کنند.

فایل دانلود حاوی یک mفایل است که کدهای مربوطه در آن ذکر شده است بعد از باز کردن آن در متلب اجرا کرده و خروجی را مشاهده کنید.

پروژه اندروید کار با دیتابیس

پروژه ساده کنونی یک پروژه اندروید کار با دیتابیس به زبان اندروید می باشد. ساخت دیتابیس جدید، سایت جدول جدید، درج در جدول، ویرایش اطلاعات جدول، حذف اطلاعات جدول، جستجو و گزارش گیری در این پروژه ساده قرار داده شده است.کدهای این پروژه بسیار ساده هستند و برعکس مثال های موجود در سایت های دیگر باعث سردرگرمی کاربران نمی شود. این پروژه در محیط برنامه نویسی Eclipse و با API 14 که معادل اندروید 4 می باشد ساخته شده است.

پروژه ساده سی شارپ لیست باکس

پروژه کنونی به منظور آموزش برای برنامه نویسان آماتور (مبتدی) تولید و منتشر شد. این پروژه از چند TextBox و یک ListBox ساخته شده است. روش کار این برنامه:

 • مقادیر وارد شده در کنترل ها به روشی خاص وارد ListBox می شوند.
 • پس از ثبت شدن 10 دانشجو ، دکمه ورود کاربر فعال می شود.
 • بعد از کلیک روی دکمه ورود کاربر برنامه شماره دانشجویی و رمز می خواهد، در صورتی که رمز و کد دانشجویی درست وارد شود به صفحه خوش آمد وارد می شود.

در این پروژه کار با ListBox و آرایه ها و همچنین انتقال به فرم های دیگر انجام شده است.

بازدید کننده محترم سایت، می توانید پروژه ساده سی شارپ لیست باکس را به صورت رایگان دانلود کنید.

محیط برنامه نویسی: visual studio 2017

پروژه داروخانه سی شارپ با داکیومنت

پروژه کنونی نرم افزار داروخانه به زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی اسکیوال می باشد. این پروژه دارای داکیومنت کامل است و محیط برنامه نویسی Visual Studio 2017 نرم افزار بانک اطلاعتی SQL Server 2014

امکانات پروژه داروخانه سی شارپ با داکیومنت:

 • دسترسی های مختلف سه نوع کاربر (پذیرش، صندوق، مدیر داروخانه)
 • ثبت دارو
 • ثبت بیمه به همراه تعیین درصد تخفیف
 • پذیرش نسخه بیمار
 • تسویه حساب با بیمار
 • امکانات جستجوی همه اطلاعات
 • داکیومنت کامل
 • محیط زیبا

اطلاعات چند بیمار برای نمونه در این پروژه ثبت شده است.

پروژه کتابخانه سی شارپ با داکیومنت

با سلام دوباره خدمت دوستان و همراهان عزیز .

پروژه کتابخانه ساده به زبان سی شارپ به منظور آموزش برای دانشجویان رشته نرم افزار قرار داده شده است. امیدواریم که از این پروژه بتوانید نهایت استفاده را ببرید.

در پروژه کتابخانه به زبان c#.net اعضا ذخیره شده و می توانند کتابهای ثبت شده در قفسه های کتابخانه را برای مدت مشخص امانت ببرند. همچنین اعضا می توانند کتابهایی را که در نظر دارند و اکنون در کتابخانه موجود نیستند ، رزرو کنند. جریمه تاخیر در این نرم افزار لحاظ شده است.

زبان برنامه نویسی: C#.net بانک اطلاعاتی : Sql server 2014 محیط برنامه نویسی:  Visual studio 2017

 

 

پروژه سایت کتابخانه ASp.net

با سلام پروژه حاضر به منظور آموزش برای کاربران محترم قرار داده شده است.

زبان برنامه نویسی: Asp.net بانک اطلاعاتی: Sqll Server 2005 محیط برنامه نویسی : Visual studio 2008

امکانات پروژه سایت کتابخانه ASP net:

 • مدیریت سایت
 • جستجوی کتاب
 • ثبت نام اعضاء
 • ثبت تصاویر کتاب ها
 • ...

مجموعه رایگان پروژه ساده سی شارپ

پروژه های کنونی مختص کاربران آماتور است. در این مجموعه 28 پروژه ساده سی شارپ قرار دارد. محیط برنامه نویسی visual studio 2017 برخی از پروژه های این مجموعه:

 • ماشین حساب به زبان سی شارپ
 • کار با اعداد
 • کار با جعبه های پیغام
 • حلقه های سی شارپ
 • کار با برخی کنترل های سی شارپ
 • آرایه ها در سی شارپ
 • تبدیل انواع داده ها در سی شارپ
 • کار با رشته ها
 • عملیات ریاضی
پروژه دفترچه تلفن اندروید

دانلود پروژه دفترچه تلفن اندروید به صورت رایگان برای شما کاربران محترم منتشر شد. این پروژه می تواند مورد استفاده دانشجویان رشته نرم افزار و کلیه برنامه نویسان مبتدی اندروید قرار گیرد. در این دانلود پروژه دفترچه تلفن اندروید موارد زیر استفاده شده است:

 • ساخت دیتابیس
 • ویرایش اطلاعات جدول
 • ثبت اطلاعات در جدول
 • جستجو like
 • برقراری تماس با شماره تلفن انتخاب شده
 • ارسال پیام برای شماره تلفن انتخاب شده
 • کار با لیست ویو ساده
 • استفاده از ArrayList
 • استفاده از ArrayAdapter
 • استفاده از Permission برقراری تماس
 • استفاده از تابع onBackPressed برای زمانی که کاربر روی Back می زند.
 • استفاده از StartActivity برای رفتن به فرم های بعدی
 • انتقال اطلاعات از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگر با استفاده از putExtra
 • استفاده از ابزارهای مختلف طراحی در اندروید

دانلود پروژه دفترچه تلفن اندروید به صورت رایگان برای شما کاربران محترم منتشر شد. این پروژه می تواند مورد استفاده دانشجویان رشته نرم افزار و کلیه برنامه نویسان مبتدی اندروید قرار گیرد. در این دانلود پروژه دفترچه تلفن اندروید موارد زیر استفاده شده است:

 • ساخت دیتابیس
 • ویرایش اطلاعات جدول
 • ثبت اطلاعات در جدول
 • جستجو like
 • برقراری تماس با شماره تلفن انتخاب شده
 • ارسال پیام برای شماره تلفن انتخاب شده
 • کار با لیست ویو ساده
 • استفاده از ArrayList
 • استفاده از ArrayAdapter
 • استفاده از Permission برقراری تماس
 • استفاده از تابع onBackPressed برای زمانی که کاربر روی Back می زند.
 • استفاده از StartActivity برای رفتن به فرم های بعدی
 • انتقال اطلاعات از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگر با استفاده از putExtra
 • استفاده از ابزارهای مختلف طراحی در اندروید
 •  

 

دانلود پروژه کتابخانه دیجیتالی ترفندستان با زبان سی شارپ به همراه داکیومنت برنامه

نرم افزار ترفندستان کتابخانه ای دیجیتالی است که با زبان سی شارپ و با بانک اطلاعاتی Sql Server Express برنامه نویسی شده است که دارای مطالب آموزشی در مورد موبایل ، اینترنت , آفیس و.. می باشد. از جمله امکانات این سورس کد امکان افزودن فایلها و PDF ها به برنامه ، امکان جستجو ، رابط کاربری بسیار زیبا ، افزودن مطلب به علاقه مندی ها و.. نام برد. این پروژه با عنوان کتابخانه دیجیتالی ترفندستان که با زبان C# و پایگاه داده اسکیول سرور تهیه شده است به همراه داکیومنت برنامه رایگان در اختیار کاربران عزیز قرار می گیرد. امید است مورد توجه شما واقع شود.

پروژه سیستم مدیریت هتل با زبان سی شارپ و داکیومنت برنامه

پروژه سیستم مدیریت هتل را که با زبان سی شارپ و پایگاه داده Sql Server Express برنامه نویسی شده است را رایگان در اختیار شما کاربران عزیز سایت علمی پرو قرار می دهیم . در این پروزه از کامپوننت dev component version استفاده شده است که در ادامه مطلب شما می توانید این کامپوننت را دریافت و نصب کنید. این سورس کد به همراه داکیومنت پروژه ارائه شده است که می تواند برای دانشجویان عزیز مفید واقع گردد. از جمله امکانات پروزه و سورس کد سیستم هتل می توان به قابلیت ثبت مشتریان و اتاق اشاره کرد. در این پروژه شما می توانید اتاق های مورد نظر را رزرو کنید و از خالی یا پر بودن اتاق ها با خبر شوید. در این سیسیتم شما می توانید به مدیریت هزینه ها بپردازید. این پروژه با ظاهری بسیار زیبا و امکان گزارش گیری بسیار پیشرفته می تواند نیازهای یک هتل را برآورده سازد. شما می توانید این پروزه را با عنوان سیستم مدیریت هتل با زبان C# و پایگاه داده اس کیول سرور اکسپر تهیه شده است را رایگان دریافت نماید. امید است که مورد توجه شما علاقه مندان برنامه نویسی قرار بگیرد.

لازم به ذکر است برای اجرای اولیه برنامه باید نام کاربری hasan و پسورد ۱۲۳ را وارد نماید.

پروژه مدیریت کتابخانه با زبان سی شارپ به همراه مستندات برنامه

نرم افزار مدیریت کتابخانه که با زبان سی شارپ و دیتابیس اسکیول سرور برنامه نویسی شده است را تقدیم شما کاربران عزیز سایت علمی پرو می کنیم. در این سورس کد نکات برنامه  نویسی زیادی گنجانده شده است که می تواند برای دانشجویان مفید واقع شود از جمله امکانات برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد. ثبت مشخصات کتاب مانند (نام کتاب – مترجم کتاب – و… ) ثبت مشخصات کاربران و سطوح دسترسی کاربران ، مشاهده اعضای کتابخانه و ویرایش مشخصات اعضا ، لیست امانت های کتابخانه  لیست کتاب های کتابخانه ، گزارشگیری حرفه ای ، و… . این پروژه به همراه مستندات و داکیومنت های برنامه می باشد که می توانید رایگان دانلود کنید.

پروژه و سورس کد وب سرویس با زبان سی شارپ

در این پست از سری پروژه های دانشجویی سورس کد و پروژه وب سرویس را که با زبان سی شارپ و پایگاه داده SQL سرور برنامه نویسی شده است. همانطور که می دانید یکی از راحترین و سریع ترین روش های مکاتبه و ارتباط با مشتری و کاربران پیامک وارسال sms می باشد. نرم افزار وب سرویس امکان ارسال پیامک را به کاربران فراهم می کند. هرچند این سورس کد کامل نیست ولی نکات بسیاری را برای یادگیری در اختیار دانشجویان علاقه مند برنامه نویسی قرار می دهد. شما می توانید پروژه وب سرویس را که با زبان C# تهیه شده است رایگان دانلود کنید.

پروژه مدیریت ویدئو کلوپ با زبان سی شارپ و مستندات برنامه

پروژه دانشجویی نرم افزار مدیریت ویدیو کلوپ را که با زبان سی شارپ و با دیتابیس  اکسس access به همراه مستندات و داکیومنت های برنامه برای شما آماده کرده ایم . امید است که مورد توجه شما علاقه مندان قرار بگیرد. از جمله ویژگی ها و امکانات پروژه ویدیو کلوپ می توان به قابلیت ثبت نام کاربران و ایجاد سطح دسترسی برای هر کاربر ، قابلیت ویرایش مشخصات مشتریان و کاربران ، ثبت محصولات ویدیو کلوپ ، ثبت امانت ها با تمام مشخصات فیلم ها ، گزارش گیری حرفه ای و…. اشاره کرد. امید است که این پروژه و سورس کد مدیریت ویدیو کلوپ که با زبان c# برنامه نویسی شده است مورد توجه عزیزان قرار بگیرد.

 

پروژه مدیریت دبیرخانه به زبان سی شارپ

از سری پست های پروزه های دانشجویی رایگان سورس کد مدیریت دبیرخانه را که با زبان سی شارپ و با دیتابیس SQL Server تهیه شده است را به همراه داکیومنت سورس کد و مستندات برنامه برای شما آماده کرده ایم. این پروژه دارای ویژگی های مانند ثبت نامه های دریافتی و ارسالی به ثبت مشخصات ، مدیریت کاربران و تعیید سطوح دسترسی ، جستجوی پیشرفته نامه ها در دبیرخانه ، ظاهری زیبا و کاربر پسند ، پایگاه داده بهینه شده ، امکان ارسال نامه به واحد های مختلف سازمان ، گروه بندی نامه ها ، و غیره نام برد. شما می توانید این سورس کد و پروژه مدیریت دبیرخانه که با زبان C# برنامه نویسی شده است را رایگان دانلود کنید. امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

پروژه مدیریت تاکسی سرویس به زبان سی شارپ

در این پست از سایت علمی پرو سورس کد مدیریت تاکسی سرویس را که با زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی SQL Server به همراه مستند های برنامه را برای شما ارائه می کنیم. از سری پروژه های دانشجویی رایگان این پروژه مناسب برای پایان دوره کارشناسی بوده و نکات بسیاری را به شما عزیزان آموزش خواهد داد. از جمله امکانات این پروژه می توان به ثبت اطلاعات رانندگان آژانس ، ثبت و ویرایش تعرفه کرایه آژانس ، ثبت و ویرایش مشتریان ، محاسبه هزینه سرویس ، گزارش گیری به صورت کامل ، و غیره نام برد. امید است که پروژه تاکسی سرویس که با زبان C# برنامه نویسی شده است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

پروژه و سورس کد اتوماسیون بنیاد شهید با زبان سی شارپ

امروز برای شما علاقه مندان پروژه های دانشجویی سورس کد نرم افزار بنیاد شهید را که با زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی SQL Server آماده کرده ایم. از جمله ویژگی ها و امکانات پروژه می توان به مدیریت پیشرفته کاربران و تعیین سطوح دسترسی برای هر کاربر ، قابلیت جستجوی پیشرفته و گزارش گیری همه منظوره ، ثبت اطلاعات کامل هر فرد و ویرایش مشخصات ، پشتیبان گیری حرفه ای از اطلاعات ، وغیره را نام برد. این پروژه را شما میتوانید با عنوان سورس کد نرم افزار بنیاد شهید که با زبان C# برنامه نویسی شده است را رایگان دانلود کنید.

پروژه مدیریت تعمیرگاه با #C به همراه داکیومنت

در این بخش از سایت علمی پروسورس کد پروژه مدیریت تعمیرگاه که با زبان سی شارپ و با پایگاه داده Sql Server برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. این پروژه به همراه داکیومنت و مستندهای پروژه می باشد که مناسب برای دانشجویان عزیز می باشد. از جمله امکانات پروژه می توان به دارا بودن بخش تنظیمات برنامه ، گزارش گیری کامل از قسمت های برنامه ، مدیریت کاربران ، ثبت ورود و خروج سیستم ، مدیریت هزینه تعمیرات ، و غیره … اشاره کرد. شما می توانید این سورس کد و پروژه را با عنوان مدیریت تعمیرگاه را که با زبان C# تهیه شده است را رایگان دریافت کنید.

سورس کد پروژه حسابداری به زبان سی شارپ

در ادامه پروژه و سورس کد های دانشجویی رایگان نرم افزار حسابداری را که با زبان سی شارپ و بر اساس معماری سه لایه برنامه نویسی شده است به همراه داکیومنت و مستندات برنامه  در اختیار کاربران قرار می دهیم. دیتابیس این پروزه اس کیول سرور Sql Server می باشد. . برخی از ویژگی های پروژه می توان به موارد زیر اشاره کرد. ثبت کالا به همراه مشخصات آنها شامل اندازه – وزن و قیمت ، مدیریت ثبت و صدور چک های صادره و وارده ، ثبت اطلاعات مشتریان و کاربران سیستم ، صدور فاکتور ، مدیریت صندوق هزینه ها ف گزارش گیری پیشرفته برنامه و… شما می توانید این پروژه را با عنوان نرم افزار حسابداری با زبان C# رایگان دانلود کنید.

سورس کد پروژه مدیریت داروخانه به زبان سی شارپ

پروژه و سورس کد مدیریت داروخانه با زبان سی شارپ با دیتابیس اکسس Access و دارای امکانانات  ثبت و ویرایش دارو و کالاهای دارخانه ، ثبت قرارداد و مدت قرارداد ، ثبت شرکتهای تولید کننده دارو ، و… را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که امید است این پروژه با عنوان مدیریت داروخانه با زبان C# مورد پسند شما قرار بگیرد.

پروزه و سورس کد نرم افزار مدیریت بیمارستان با زبان سی شارپ به همراه داکیومنت

روژه نرم افزار مدیریت بیمارستان را که به زبان سی شارپ  برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. این پروژه به همراه داکیومنت  سورس کد برنامه آماده شده است. پایگاه داده استفاده شده در این پروزه Sql Server می باشد . این نرم افزار مدیریت بیمارستان از سه قسمت اصلی تشکیل شده است. بیمارستان ، بخش ، پزشک بیمار ، در هر یک از قسمت ها امکات افزودن بیمار و پزشک و گزارش گیری و بروز رسانی اطلاعات گنجانده شده است. امید است که این پروزه با عنوان نرم افزار مدیریت بیمارستان که با زبان C# تهیه دشه است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

پروژه و سورس کد کتابخانه به زبان سی شارپ

در این بخش از سایت علمی پرو پروزه و سورس کد نرم افزار کتابخانه را که با زبان سی شارپ برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. این پروژه  دارای نکات آموزنده ی برای دانشجویان عزیز می باشد که امید است بهره لازم را ببرید. از جمله این امکانات این پروژه می توان به ثبت مشترکین ، ثبت کتاب و اطلاعات کتاب ، عملیات کرایه کتاب و برگشت کتاب ، و… نام برد در این پروژه  از کامپوننت ترلینک و ظاهری زبیا برنامه نویسی و طراحی شده است. دیتابیس این برنامه اسکیول سرور می باشد . شما می توانید این پروژه را با عنوان نرم افزار کتابخانه با زبان C# رایگان دانلود کنید.

سورس کد پروژه مشاوره املاک به زبان سی شارپ به همراه داکیومنت

در بخش پروژه و سورس کد های دانشجویی از سایت علمی پرو پروزه مشاور املاک را که با زبان سی شارپ نوشته شده است را به همراه داکیومنت تقدیم شما عزیزان می کنیم. در این پروزه برنامه نویسی از پایگاه داده اکسس Access استفاده شده است. برخی از امکانات پروژه را میتوان به اختصار به شرح زیر بیان نمود. ثبت درخواست ، مشاهده لیست قیمت املاک ، مشاهده ثبت فروشو رهن ملک ، مدیریت کاربران و تعریف سطح دسترسی و… شما میتوانید این پروزه را با عنوان پروژه مشاور املاک که با زبان C# برنامه نویسی شده است را رایگان دانلود کنید.

پروژه و سورس کد نرم افزار تاکسی تلفنی با زبان سی شارپ

در این بخش از سایت علمی پرو  سورس کد و پروژه مدیریت تاکسی تلفنی را که با زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم . این پروژه به همراه داکیومنت و مستندات برنامه بوده و با بانک اطلاعاتی SQL Server تولید شده است. از جمله امکانات برنامه و نرم افزار می توان به محاسبه هزینه آژانس و خدمات راننده ، ثبت اشتراک ، صف درخواست تاکسی ، گزارشات بر اساس پارامترهای معین شده ، پشتیبان گیری از اطلاعات وارد شده و.. نام برد. شما می توانید این پروزه را با عنوان مدیریت تاکسی تلفنی با زبان C# را رایگان دانلود کنید.

پروژه مدیریت داروخانه با زبان سی شارپ

در این بخش از سایت علمی پرو  سورس کد پروژه مدیریت داروخانه را که با زبان سی شارپ و دیتابیس SQL Server برنامه نویسی شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. در این سورس کد شما تمامی فعالیت های یک داروخانه را شبیه سازی کنید. از جمله امکانات پروژه مدیریت داروخانه می توان به ثبت و ویرایش اجناس دارو ، ثبت آدرس داروخانه و انبار داروخانه ، ثبت هزینه مصرفی دارو ها ، ارسالی پیامک sms ، مدیریت کاربران و تعریف کار و تعیین سطوح دسترسی برای هر کاربر ، ثبت اطلاعات پزشکان ، جستجو بر اساس پارامترهای تعیین شده در برنامه ، گزارش گیری از برنامه ، پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه ، و… می توان نام برد. شما می توانید این پروزه را با عنوان مدیریت دارخانه با زبان C# رایگان دانلود کنید.

سورس کد و پروژه فروشگاه لوازم یدکی به زبان سی شارپ

در این پست از سایت علمی پرو  پروژه فروشگاه یدکی لوازم خانگی را که با زبان سی شارپ دات نت و با پایگاه داده Sql Server نوشته شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. این سورس کد دارای امکاناتی مانند مدیریت کاربران و سطوح دسترسی ، موجودی قطعات در سیستم ، ثبت مشخصات کالا ، انجام عملیات مختلف بر روی پایگاه داده ، صدور فاکتور اجناس فروخته شده ، ثبت چک بانک گیرنده و صادرکننده و… می باشد. این پروزه رایگان است و شما می توانید این پروزه و سورس کد لوازم یدگی خانگی را که با C# برنامه نویسی شده است را دانلود کنید. امید است مورد توجه قرار بگیرد.

پروژه بازی در سی شارپ

در این پست از سایت علمی پرو سورس و پروژه ی بازی را که با سی شارپ نوشته شده است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. در این پروژه سعی شده است که بازی گوی و میدان که در شبکه های صدا سیما انجام می گردد شبیه سازی شود. تمامی مراحل این برنامه تصادفی است. این پروزه شامل بازی های تشخیص تصاویر و پازل عکس ، بازی ریاضی ، فکر و بکر ، گوی و میدان و… می باشد این سورس کد با زبان C# تهیه شده است که شما می توانید این پروژه را رایگان دانلود کنید.

پروژه آزمون گیر حرفه ای با سی شارپ

در این بخش از سایت علمی پرو  سورس کد پروژه ی آزمون گیر حرفه ای را که با زبان سی شارپ و بانک اطلاعاتی Sql Server نوشته دشه است را تقدیم شما عزیزان می کنیم. د راین پروژه سعی شده است تا با کد نویسی حرفه ای نکات آموزنده ای را به شما دانشجویان عزیز آموزش دهد. از جمله امکانات این پروژه می توان به ثبت گروهی آزمون ها با قابلیت ویرایش ، ثبت سولات آزمون با امکان حذف و ویرایش سوالات ازمون ، تعریف کاربران و تعیین سطح دسترسی ، قابلیت برگزاری آزمون با تعداد سوالات دلخواه ، آزمون گیری به صورت نامحدود ، امکان برگزاری آزمون های کتبی و تستی آنلاین ، مشخص نمودن زمان پاسخ به سوالات ، امکان گزارش گیری از بخش های مختلف پروژه با استفاده از استیمون سافت ، قابلیت پشتیبانگیری و بازگرداندن اطلاعات و…. شما می توانید این پروژه را با عنوان آزمون گیر حرفه ای که با زبان C# تیه شده است را رایگان دانلود کنید.

کاملترین مجموعه ۲۰۰ پروژه سی شارپ

این پست برای شما عزیزان پروژه های سی شارپ را که در زمینه های مختلف مانند پروزه و سورس کد داروخانه و سورس کد های پروژه تاکسی درایور و… در این مجموعه گنجانده دشه است. مجموعه کامل از پروژه های برنامه نویسی سی شارپ (C#) به صورت طبقه بندی شده  و کامل را برای شما آماده کرده ایم. این مجموعه ۲۰۰ پروژه را به صورت تفکیک شده به همراه فایل های سورس آنها که قابل تعییر هستند جهت دانلود شما عزیزان قرار داده ام. امید است مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد . برخی از عناوین این مجموعه به شرح زیر است.

برخی از عناوین این مجموعه به شرح زیر است.

پروژه های کار با بانک اطلاعاتی

پروژه های کار با توابع گرافیکی

پروژه های استفاده از دستگاه های خروجی

برنامه نویسی روی پورت سریال

کار با توابع رجیستری و api

و…

پروژه مهندسی نرم افزار سیستم داروخانه

با سلام خدمت کاربران عزیز .پروژه داروخانه که دارای سیستم دریافت نسخع و تحویل دارو و امور مالی می باشد و همچنین دیگر نکات این پروژه شامل :

نیازهای عملیاتی :

۱-  سخت افزار :

به طور همزمان چندین کاربر بتوانند از آن استفاده نمایند.

سیستم باید قابلیت تغییرات مکانی را داشته باشد .

سیستم باید با اینترنت سازگاری داشته باشد .

سیستم قابلیت کار با شبکه را داشته باشد .

۲-  مدیریت سیستم داروخانه  :

سیستم باید امکان تعیین سطح دسترسی کاربران به اطلاعات را اعمال کند.

سیستم باید با برنامه های سازمان های بیمه ای سازگاری داشته باشد

نیاز های کیفی :

سیستم باید جزئیات نسخه بیمار را مدیریت نماید.

سیستم باید وجه دریافتی و وجه پرداختی را کنترل نماید .

سیستم باید فاکتورهای دریافتی و پرداختی شرکت های داروئی را کنترل نماید .

سیستم بایستی با کمترین اطلاعات اسناد مورد نظر را جستجو نمایید.

سیستم بایستی تعداد داروهای فروخته شده و موجود را کنترل کند .

شامل ۲۴ مورد استفاده + شرح کامل سناریو + فایل رشنال رز + نمودار فعالیت + نمودار توالی + نمودار حالت و …

نمایش گرافیکی بارش برف و باران در C پلاس پلاس

 پروژه گرافیکی بارش برف و باران در C++    

در این پروژه از کتابخانه ی FreeGlut و ویژوال استدیو C++ 2010 استفاده شده است. این پروژه شامل سه بخش بارش برف و باران و تگرگ می باشد که دکمه های کنترلی سرعت و اندازه در آنها لحاظ شده است.قالب بندی : pdf, cpp

دکمه های کنترلی :

R : باران

S : برف

H : تگرگ

+ و – برای اندازه تگرگ ها می باشد

> و < برای تنظیم سرعت استفاده شده است.

پروژه جامع تجزیه و تحلیل سیستم پذیرش بیمارستان

الگوریتم مجموعه‌ای متناهی از دستورالعمل‌ها است، که به ترتیب خاصی اجرا می‌شوند و مسئله‌ای را حل می‌کنند. به عبارت دیگر یک الگوریتم، روشی گام به گام برای حل مسئله است.  در این پروژه ما فکر می کنیم که اگه از جستجوی دودویی استفاده کنیم بهتر است چون جستجوی دودویی از جستجوی خطی سریع تر می باشد و همچنین پیچیدگی زمانی آن کم می باشد. پیشنهاد ما برای طراحی الگوریتم این پروژه استفاده از توابع بازگشتی نیست چون توابع بازگشتی با فراخوانی هایی که انجام می دهند زمان و همچنین پیچیدگی الگوریتم را بالا می برند که این برای این سیستم پیشنهاد نمی شود .

به پیشنهاد ما الگوریتم هایی مثل کوله پشتی ، دوره گرد و صفرویک به روش پویا و ژنتیک برای حل مسئله های متفاوت در این پروژه کاربرد خوبی می توانند داشته باشند. الگوریتم ژنتیک  Genetic Algorithm  تکنیک جستجویی در علم رایانه برای یافتن راه‌حل تقریبی برای بهینه‌سازی و مسائل جستجو است. الگوریتم ژنتیک نوع خاصی از الگوریتمهای تکامل است که از تکنیکهای زیست‌شناسی فرگشتی مانند وراثت و جهش استفاده می‌کند.

در واقع الگوریتم‌های ژنتیک از اصول انتخاب طبیعی داروین برای یافتن فرمول بهینه جهت پیش‌بینی یا تطبیق الگو استفاده می‌کنند.الگوریتم‌های ژنتیک اغلب گزینه خوبی برای تکنیک‌های پیش‌بینی بر مبنای رگرسیون هستند. مختصراً گفته می‌شود که الگوریتم ژنتیک (یا GA) یک تکنیک برنامه‌نویسی است که از تکامل ژنتیکی به عنوان یک الگوی حل مسئله استفاده می‌کند.مسئله‌ای که باید حل شود ورودی است و راه‌حلها طبق یک الگو کد گذاری می‌شوند که تابع fitness نام دارد هر راه حل کاندید را ارزیابی می‌کند که اکثر آنها به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. از آنجایی که حل مسأله زمانبندی از زیر شاخه های الگوریتم های هوش مصنوعی می باشد ، در این پروژه می توانیم از الگوریتم ژنتیک استفاده کنیم.

فهرست :

مقدمه

فرم تقاضاء

گزارش اولیه شناخت

تعریف پروژه

چارت سازمانی

شرح وظایف

چارت عملیاتی

نیاز های عملیاتی

نیاز های کیفی

گزارش امکان سنجی و شرح سیستم

مقدمه

خلاصه ای در مورد هیات مدیره و ساختار سازمان

هدف

راهکار های ارائه شده که پذیرفته شدند

راهکار های ارائه شده که پذیرفته نشدند

متدلوژی پروژه

بررسی اقتصادی شامل هزینه ها و سودآوری ها

برنامه ریزی پروژه

فاز تحلیل پروژه

فاز پیاده سازی

فاز تست پروژه

پیشنهاد

نتیجه گیری

دیاگرام متن(context diagram)

شرح خطوط جریان داده

مصاحبه با مسئول فنی بیمارستان

شناخت نیاز ها

نیازهای  کاربر

.سهولت استفاده

زمان پاسخگویی

نیازهای سیستم

نیاز عملیاتی

نیاز کیفی

جدول نیازهای پایه

مستند نیازها

مقدمه

واژهنامه

معرفی نیازهای کاربر

سهولت استفاده

زمان پاسخگویی

معماری سیستم

نمودار جعبه شیشه ای

تعیین مشخصات نیازهای سیستم

خلاصه ی افراد مرتبط

خلاصه ی کاربران

وضعیت افراد مرتبط

نیاز های کلیدی کاربر

قابلیت های محصول

دامنه

مدلهای سیستم

دیاگرام بسته کاری

بازیگران و نقش های مشترک در سیستم پذیرش

شخصیت بازیگرها

بازیگرهای مورد استفاده

سناریو

ماتریس مجوز دسترسی

دیاگرام کلاس

انواع روابط بین کلاس ها

دیاگرام توالی درخواست بستری

دیاگرام همکاری درخواست بستری

دیاگرام توالی رضایت نامه

دیاگرام همکاری رضایت نامه

دیاگرام توالی چک کردن وضعیت بخش

دیاگرام همکاری چک کردن وضعیت بخش

دیاگرام توالی فرم ترخیص

دیاگرام همکاری فرم ترخیص

دیاگرام توالی تاییدیه ترخیص

دیاگرام همکاری تاییدیه ترخیص

دیاگرام توالی اعلام تعداد تخت خالی

دیاگرام همکاری اعلام تعداد تخت خالی

دیاگرام توالی گزارش وضعیت بیمار

دیاگرام همکاری گزارش وضعیت بیمار

دیاگرام توالی ثبت مدارک بیمار

دیاگرام همکاری ثبت مدارک بیمار

دیاگرام توالی نگهداری پرونده بیمار

دیاگرام همکاری نگهداری پرونده بیمار

دیاگرام توالی ارجاع پرونده بیمار

دیاگرام همکاری ارجاع پرونده بیمار

دیاگرام توالی  تعیین وقت برای پزشک

دیاگرام توالی  تعیین وقت برای پزشک

دیاگرام توالی لیست عمل

دیاگرام همکاری لیست عمل

دیاگرام توالی گزارش از نتیجه عمل

دیاگرام همکاری گزارش از نتیجه عمل

دیاگرام توالی هماهنگی با پزشک

دیگرام همکار ی هماهنگی با پزشک

دیاگرام توالی سرپرستار

دیاگرام همکاری سرپرستار

دیاگرام توالی شیفت کاری پرستاران

دیاگرام توالی شیفت کاری پرستاران

دیاگرام توالی تعیین سوپروایزر

دیاگرام همکاری تعیین سوپروایزر

دیاگرام توالی انجام تست و آزمایش

دیاگرام همکاری انجام تست و آزمایش

دیاگرام توالی ترخیص

دیاگرام همکاری ترخیص

معماری نرم افزار

ضمایم

ایندکس

پروژه مدیریت انتشارات با سی شارپ

پروژه مدیریت انتشارات کتاب ، مجله و آگهی با زبان سی شارپ #C و بانک اطلاعاتی SQL Server پیاده سازی شده و جهت ارتباط با بانک نیز از ADO استفاده شده است. امیدواریم مورد استفاده شما دوستان عزیزواقع گردد.

امکانات این پروژه شامل :

 • تعریف مشتری
 • ثبت سفارش جدید
 • پیگیری سفارشات
 • گزارش گیری از سفارشات
 • تعریف مدیر جدید
 • تغییر کلمه عبور
تجزیه و تحلیل سیستم ثبت نام آموزشگاه

مسئول ثبت نام کلیه درس های قابل ارائه در موسسه و شرایط ثبت نام را به کارآموز ارائه می دهد. کار آموز می تواند دروس مورد نظر خود را انتخاب وبه سیستم ثبت نام ارائه دهد. سیستم ثبت یکسری اعمال کنترلی را برروی دروس انتخابی کارآموز انجام می دهد ، در قسمت مالی هزینه درس های انتخابی بررسی  می شود و هزینه نهایی به کارآموز اعلام می شود و از او در مورد تایید نهایی سوال می شود. اگر پاسخ بلی باشد اطلاعات ثبت و در بانک ذخیره میشود وگرنه از سیستم ثبت نام خارج می شود.

مدیر آموزشگاه یک سری دروس را برای کارآموزان ارائه می دهد و لیست دروس انتخابی را به مسؤل ثبت نام آموزشگاه می دهد مسئول ثبت نام کلیه درس های قابل ارائه در موسسه و شرایط ثبت نام را به کارآموز ارائه می دهد. کار آموز می تواند دروس مورد نظر خود را انتخاب وبه سیستم ثبت نام ارائه دهد. سیستم ثبت یکسری اعمال کنترلی را برروی دروس انتخابی کارآموز انجام می دهد.

۱ – ابتدا بررسی می کند که مهلت ثبت نام در هیچ یک از دروس به اتمام نرسیده باشد.

۲ – سپس جنسیت کارآموز بررسی می شود و اگر کلاس انتخابی ویژه آقایان بوده ولی کارآموز زن باشد به سیستم اعلام می گردد و بالعکس.

۳ –  سپس اگر ظرفیت کلاس قبلا تکمیل شده باشد اعلام میگردد.

۴ – در مرحله آخر تداخل دروس انتخابی بررسی می شود.

بعد انجام این مراحل اگر خطایی گزارش نشد ، در قسمت مالی هزینه درس های انتخابی بررسی  می شود و اگر کارآموز قبلا هم در موسسه مشغول به تحصیل بوده و طلب یا بدهی داشته باشد مجموع آن محاسبه شده و هزینه نهایی به کارآموز اعلام می شود و از او در مورد تایید نهایی سوال می شود. اگر پاسخ بلی باشد اطلاعات ثبت و در بانک ذخیره میشود وگرنه از سیستم ثبت نام خارج می شود.

 فهرست :

چکیده

سناریوی ثبت نام

سیستم ثبت نام آموزشگاه

سناریوی سیستم کنترل کلاسها

سناریوی سیستم بررسی مالی

نتایج عملی

یوزکیس ها

سیستم ثبت نام :Sequence diagram

سیستم ثبت نام : coolaboration diagram

سیستم کنترل کلاس: Sequence diagram

سیستم کنترل کلاس : coolaboration diagram

سیستم بررسی مالی : Sequence diagram

سیستم بررسی مالی : coolaboration diagram

سیستم ثبت نام  : statechart diagram

سیستم ثبت نام : class  diagram

سورس پروژه درج پست و نظرات در asp.net با بانک Access

در این پروژه که به صورت خیلی ساده و با تکنولوژی asp.net و بانک Access نوشته شده است . امکان ثبت پست برای مدیر و درج نظر برای کاربران فراهم شده است.در واقع این پروژه برای کاربران مبتدی مناسب است.

این وب سایت ساده شامل چند صفحه است:

 • صفحه اصلی ، که آخرین پست های ثبت شده در آن نشان داده می شود
 • صفحه پست، که اطلاعات پست کلیک شده در آن نمایش داده می شود
 • صفحه مدیر، که در آن مدیر می تواند پست ها را به ثبت برساند
 • صفحه ورود مدیر، که مدیر با وارد کردن رمز عبور می تواند به بخش مدیریت دسترسی پیدا کند ،
 • user : admin   pass : admin
 • و چند تا صفحه دیگر که جهت پردازش داده ها از آنها استفاده می شود. مثلا ذخیره پست یا نظرات

بانک اطلاعاتی این وب سایت نیز شامل جداول زیر است:

 • post، برای ذخیره پست ها به کار می رود
 • nazarat، برای ذخیره نظرات کاربران به کار می رود
پکیج 70پروژه مفید و کاربردی به زبان سی شارپ C#

زبان سی شارپ هم اکنون  پرکاربردترین و محبوبترین زبان برنامه نویسی در بین کاربران ایرانی است.کسانی که با این زبان برنامه نویسی می کنند با مزایای آن آگاه هستند.شما در هر سطحی که برنامه نویسی می کنید نیاز به دیدن نمونه کارهایی از سایر کاربران دارید تا هم دید خود را نسبت به پروژه ها باز کنید و هم از دانش سایر برنامه نویسان نیز بهره ببرید و کار خود را بهتر و سریعتر جلو ببرید.

در این مجموعه که شامل سورس کد های مفید نوشته شده با زبان سی شارپ در زمینه های مختلف است ، پروژه هایی را برای شما قرار داده ایم تا در پروژه های مختلف خودتون بتوانید از آنها بهره بگیرید.همچنین در کنار اکثر پروژه ها یک فایل به نام  help.txt  قرار دارد که توضیحاتی در مورد آن پروژه جهت درک راحت تر آن نوشته شده است.

پروژه هایی که در این پکیج می توانید ببینید به صورت زیر دسته بندی شده اند:

 • data base and text files : پروژه هایی که در آنها از دیتابیس و یا فایل متنی جهت ذخیره سازی استفاده شده است.
 • games :بازی هایی که با زبان سی شارپ نوشته شده اند
 • network base :پروژه هایی که تحت شبکه نوشته شده اند و در محیط شبکه با هم ارتباط برقرار می کنند
 • windows tools :پروژه ها و برنامه هایی که عملیاتی را روی ویندوز انجام میدهند
 • wpf applications : پروژه هایی که در محیط Wpf سی شارپ نوشته شده اند و از ظاهر و گرافیک زیبایی برخوردارند
 • console applications :سورس کد برنامه هایی که در محیط کنسول زبان سی شارپ نوشته شده اند.
 • other :سورس کد برنامه هایی بسیار جذاب در حیطه های گوناگون سی شارپ
 • و به عنوان هدیه یک کتاب الکترونیکی شامل هزار نکته بسیار کاربردی سی شارپ نیز در این پکیج قرار داده شده است.

در زیر لیست برخی از پروژه های قرار داده شده در این مجموعه مفید را مشاهده می کنید:

 • پروژه برنامه حسابداری در سی شارپ
 • سورس پروژه دفترچه تلفن ساده در سی شارپ #c و بانک Access
 • دانلود سورس کد پشتیبان گیری از اکسس با سی شارپ #C
 • پروژه مدیریت آتلیه عکاسی با سی شارپ
 • پروژه فروشگاه کیف با سی شارپ
 • پروژه مدیریت بوتیک با سی شارپ
 • پروژه مدیریت فست فود با سی شارپ
 • پروژه کار با کریستال ریپورت در سی شارپ
 • پروژه دفترچه تلفن با بانک sql در سی شارپ
 • دفترچه تلفن با Linq
 • سورس پروژه مشاور املاک
 • پروژه کتابخانه در سی شارپ
 • دانلود سورس کد مدیریت فروش با سی شارپ #C

 

 • ساعت آنالوگ در محیط wpf
 • شجره نامه یا ثبت اطلاعات خانوادگی در wpf
 • کیبورد مجازی زیبا در wpf
 • بازی پازل در wpf
 • ارسال جیمیل در wpf
 • ماشین حساب زیبا در wpf
 • نوت پد در wpf
 • ورد پد در wpf
 • کتاب سه بعدی و نقاشی در wpf
 • فرم سفارشی در wpf
 • فرم انتخاب رنگ شبیه فتوشاپ در wpf

 

 • دانلود سورس کد مدیریت ویندوز با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد نمایش اطلاعات درایو با سی شارپ #C
 • دانلود برنامه آدرس مسیرهای سیستم با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد FileManager با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد نمایش توابع API با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد تغییر نام فایلها با سی شارپ #C

 

 • دانلود برنامه خواندن سورس وب سایت با سی شارپ #C
 • سورس پروژه رسم اشکال گرافیکی در سی شارپ #c
 • دانلود سورس فیلتر عکس با سی شارپ #C
 • سورس پروژه محاسبه فرمول های آمار در سی شارپ #c
 • دانلود سورس کد تخمین قیمت پروژه با سی شارپ #C
 • دانلود سورس سی شارپ برای ارسال اطلاعات فرم به فایل ورد
 • دانلود سورس کد برجهای هانوی در سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد جدول ضرب در سی شارپ #C
 • دانلود سورس نگاتیوسازی تصاویر در سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد گالری عکس با سی شارپ #C
 • دانلود سورس ماشین حساب پیشرفته با سی شارپ #C
 • دانلود سورس نمایش و ذخیره فایل های ویدیویی در #C
 • دانلود سورس حل معادلات با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد پردازش تصویر در سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد کرنومتر با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد محاسبه قسط های وام با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد کار با توابع رشته ای با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد رمزنگاری با سی شارپ #C
 • دانلود سورس برنامه RSS خوان با سی شارپ #C
 • دانلود سورس دانلود منیجر با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد نمایش آب و هوا با سی شارپ #C
 • دانلود سورس لایه گذاری روی عکس با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد کار با نمودار با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد محاسبه سری فیبوناچی با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد ارسال ایمیل یاهو با سی شارپ #C
 • دانلود سورس برنامه نقاشی با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد پیاده سازی delegate با سی شارپ #C

 

 • دانلود سورس کد بازی نقطه و خط در سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد بازی هشت در سی شارپ #C
 • دانلود سورس بازی فکری دوز با سی شارپ #C
 • دانلود سورس بازی حافظه memory game با سی شارپ #C
 • دانلود سورس بازی تانک در محیط کنسول سی شارپ #C
 • دانلود سورس بازی سنگ کاغذ قیچی با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد بازی Aiming Game با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد بازی پینگ پنگ با سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد سی شارپ #C بازی فکری پازل
 • دانلود سورس بازی فوتبال در محیط گرافیکی سی شارپ #C
 • دانلود سورس کد بازی گل یا پوچ در سی شارپ #C
 • دانلود سورس بازی تتریس Tetris در سی شارپ C#
 • پروژه بازی تایپ حروف با گرافیک سی شارپ

 

 • دانلود سورس پروژه سی شارپ شبیه سازی صف بانک تحت شبکه
 • پروژه بازی دوز در محیط شبکه سی شارپ
 • پروژه چت در محیط شبکه سی شارپ
 • کتاب آموزش برنامه نویسی تحت شبکه

 

 • دانلود سورس پروژه سی شارپ برای دریافت عدد و چاپ اعداد اول کوچکتر از آن
 • دانلود سورس پروژه سی شارپ برای چاپ معکوس رشته
 • سورس برنامه دریافت 10 عدد و چاپ میانگین و بزرگترین و کوچکترین عدد در سی شارپ
 • دانلود سورس پروژه سی شارپ برای چاپ مثلث اعداد
 • دانلود سورس پروژه سی شارپ برای دریافت عدد و چاپ بزرگترین رقم آن
 • دانلود سورس مرتب سشازی ادغامی با سی شارپ #C
 • پروژه بخش پذیری اعداد
 • چاپ لوزی با ستاره
 • و ...
پروژه تجزیه و تحلیل سیستم ثبت نام آموزشگاه

مستندات تولید شده برای این پروژه به شرح ذیل می باشد. اکیدا پیشنهاد می شود برای درک بهتر سیستم، مستندات، به ترتیب آورده شده در زیر مورد مطالعه قرار بگیرند. ابتدا موارد کاربری توضیح داده شده و سپس نمودارهای مربوط به آزمایشگاه مهندسی نرم افزار آورده شده است.

فهرست :

نمودار مورد کاربرد - نمودار فعالیت - نمودار کلاس  - رابطه تناظر , رابطه جمعی - نمودار توالی  - نمودار همکاری

مشخصات موارد کاربری ثبت نام بیماران

مشخصات تعیین کاربری زمان مراجعه بیماران

مشخصات موارد کاربری لیست گیری

مشخصات موارد کاربری ویرایش اطلاعات بیماران

مشخصات موارد کاربرد ثبت فیش بیمار یا ارائه فیش به بیمار

پروژه مهندسی نرم افزار مدیریت فروشگاه

هدف این نرم افزار مدیریت جامع به اجناس و تامین رفاه مشتریان می باشد. سیستم از ۳ بخش که شامل: انباردار، کاربر (فروشنده) و مدیریت تشکیل شده است که اجناس وارده ابتدا در انبار نگه داری می شود و در صورت نیاز به فروشگاه فرستاده می شود. فروشنده مسئول نظارت بر اجناس میباشد، همچنین وظیفه ی ثبت مشتریان بر عهده ی فروشنده می باشد.فروشنده باید اطلاعات مربوط به مشتریان را در سیستم نگهداری کند.وهمچنین در صورت کسری کالا در فروشگاه اسم کالا را ثبت کند تا در وقت مطلوب از انبار به فروشگاه اضافه گردد. انباردار مسئول ثبت کالاها ی انبار می باشد و در صورت دریافت درخواست کالا از سوی فروشنده بلافاصله کالای مورد نظر را برای فروشگاه فراهم می کند و در صورت عدم وجود کالا در انبار برای مدیر درخواست خرید کالای مورد نظر را می فرستد. مدیر ناظر بر تمام اطلاعات مربوط به کالاها و مشتریان است و ماهیانه میتواند ضرر و زیان فروشگاه را محاسبه کند همچنین مدیر کالای مورد نیاز را برای انبار فراهم می کند.درضمن تنها مدیر میتواند موجودی صندوق را مشاهده کند. و قیمت کالاهارا تغییر دهد. به صورت کلی هر کدام از این بخش شامل این زیر سیستم ها می باشد:

کاربر

نمایش لیست فروش

گزارش گیری

صدور فاکتور

فروش اجناس

جستجو و مشاهده در میان لیست مشتریان

ثبت مشتریان دارای بدهی

ثبت کالاهای در صورت عدم وجود

انبار دار

ثبت کالا های وارده

ثبت کالاهای کسری در انبار

مدیریت

مشاهده کالاهای وارده

گزارش گیری مالی

محاسبه سود و زیان

تشخیص هویت فروشندگان (منظور اجازه و ساخت یک پنل کاربری برای فروشندگان)

نمایش موجودی صندوق

قیمت گذاری کالا

مشاهده فروش

مشاهده کردن کسورات فروشگاه

نمایش سود نسبت به هر کالا

پروژه تجزیه و تحلیل سیستم دفترخانه ثبت اسناد رسمی

شرح سیستم دفترخانه ثبت اسناد رسمی : دفترخانه را درواقع می توان یک مکانی به شمارآورد که به طور کامل با مردم و اموال انها سروکار دارد.

بخش های مختلف دفترخانه اسناد رسمی :

1) یک دفتر خانه را می توان به قسمت های مختلفی تقسیم کرد که در این قسمت به این موارد اشاره کرده و هر کدام را به طور مختصر شرح می دهیم :

1-             رییس دفتر خانه

2-             قسمت ثبت تقاضاها

3-             قسمت تکمیل مدارک

4-             قسمت پرونده سازی برای متقاضی

5-             قسمت ثبت پرونده

6-             قسمت بایگانی

رییس دفتر خانه : رییس یک دفتر خانه در واقع کسی است که بر کار تمام کارمندان نظارت دارد و روابط بین انها را بر قرار می سازد. رییس دفترخانه همیشه کارهای اصلی را انجام می دهد که از جمله کارهای او می توان به امضای اخر ان ثبت یا سند متقاضی اشاره کرد که هم در اول و هم در اخر پرونده صورت می گیرد.

قسمت ثبت تقاضاها : وظیفه کارمندان در این قسمت این است که تقاضای متقاضیان را که یکی ازهمان مواردی است که قبلا گفته شده ثبت کنند تا به مرحله بعد نزدیکتر شود این عمل ثبت کردن که در هر صورتی توسط کارمندان صورت میگیرد به دو نوع تقسیم می شود که بستگی به پیشرفتگی و به روز بودن ان دفترخانه دارد که این دو قسمت عبارتند از :

1)             ثبت کامپیوتری

2)             ثبت دستی

ثبت کامپیوتری : تقاضا در این نوع سبک از طریق کارمندان به وسیله کامپیوتر صورت میگرد و این روش دارای سرعت بالا و هزینه کمتری میباشد و کارمندان راحت تر عمل ثبت را انجام می دهند.

ثبت دستی : این روش هم به همان صورت توسط کارمندان صورت می گیرد با این تفاوت که دیگراز کامپیوتر استفاده نمی شود و ثبت در دفترهای بزرگ و مخصوص ثبت صورت می گیرد و این روشی است که بسیار کند است و مدت زمان زیادی برای این کار باید صرف شود.

قسمت تکمیل مدارک : در این قسمت با توجه به تقاضاهای افراد برای هر تقاضا معمولا یک سری مدارک جداگانه نیاز است ، که باید افراد در اختیار دفترخانه قرار دهند به عنوان مثال برای انتقال سند مالکیت هر دو طرف یعنی فروشنده و خریدار موظف هستند که مدارکی از جمله شناسنامه ، کپی سند و مدارک ملک از جمله گواهی عدم خلاف که باید از شهرداری گرفت را در اختیار دفترخانه قرار دهند ودراین قسمت مدارک به صورت کلی چک می شوند تا کم وکاستی یا اشکالی در مدارک نسبت به ملک فوق وجود نداشته باشد و مدارک باید با ملک مطابقت داشته باشد و بعد از این مرحله پرونده به مراحل بعدی ارجاع می شود.

قسمت پرونده سازی : در این قسمت مدارک مربوط به ملک ها که در مراحل قبلی از افراد گرفته شده بود دوباره چک شده و به صورت یک پرونده در می اید و مدارک به ترتیب در پرونده قرار می گیرند ، این پرونده ها به دو صورت می باشند : 1- کتبی ، 2- به صورت کامپیوتری

کتبی : به این صورت است که مدارک را در یک دفتر مخصوص به صورت دستی ثبت می کنند.

کامپیوتری : در این روش مدارک از طریق اپراتور وارد کامپیوتر می شود وذخیره می شود.

قسمت ثبت پرونده : در این مرحله پرونده ثبت می شود. عمل ثبت پرونده در هر دفترخانه متفاوت می باشد و هر دفترخانه از روش مخصوص خود استفاده می کند ، عمل ثبت به این صورت است که به هر پرونده یک شماره یا کد

اختصاص می دهند که این پرونده ها با کد مربوط به خود که توسط کارمندان برای انها گذاشته می شود در سیستم ثبت می گردند و در این قسمت و در این قسمت مشخصات فروشنده و خریدار و همچنین مشخصات ملک ثبت می شود . این مرحله بسیار قابل اهمیت می باشد زیرا باید پرونده ها به گونه ای ثبت شوند که کسی به جز افراد دفترخانه نتواند به ان دسترسی پیدا نماید و فقط کسی بتواند به ان دسترسی پیدا نماید که رمز یا کد پرونده را داشته باشد که معمولا این کدها در اختیار رییس دفتر خانه می باشد.

فهرست :

شرح سیستم دفترخانه ثبت اسناد رسمی

بخش های مختلف دفترخانه اسناد رسمی

رییس دفتر خانه

قسمت ثبت تقاضاها

ثبت کامپیوتری

ثبت دستی

قسمت تکمیل مدارک

قسمت پرونده سازی

قسمت ثبت پرونده

قسمت بایگانی

چارت سازمانی دفتر خانه اسناد رسمی

نمودارهای DFD فیزیکی

شناسایی موجودیت ها

فرم تشریح خطوط جریان ارتباطی

فرم جریان داده

فرم (ارائه مدارک)

فرم جریان داده

فرم   (دریافت گواهی امضا)

فرم ذخیره داده

فرم ذخیره داده (مبلغ دریافتی)

فرم ذخیره داده (پرونده)

DFDهای منطقی

ماتریس ارتباط بین موجودیت ها

فرهنگ داده ها (DATA DICTIONARY)

جدول tblCustomer (مشتری)

جدول tblAmoun (دریافت مبلغ)

جدول tblGavahiEmza (گواهی امضا)

جدول tblMadarek (مدارک)

جدول tblSanad (سند)

جدول tblFile (پرونده)

جدول tblEstelam (استعلام)

جدول tblPersonnel (پرسنل)

نمودار ER منطقی سیستم دفتر خانه ثبت اسناد رسمی

نمودار ER فیزیکی سیستم دفتر خانه ثبت اسناد رسمی

شرح پردازش ها